Bu makalemiz de hazır site sihirbazı hizmetimiz içerisinde Sosyal Medya hesaplarımızı nasıl ekleyebileceğimize detaylı olarak değineceğiz.

1) Öncelikle ” Hostinglerim -> Yönet -> Site Sihirbazına Giriş Yap “ butonu üzerinden tasarım arayüzüne erişim sağlıyoruz.

2) Tasarım arayüzüne erişim sağlamamız sonrasında ” Sosyal “ butonu üzerine tıklayarak, açılan menü üzerinden eklemek istediğimiz sosyal medya hesaplarını sürükle-bırak yöntemi ile sitemizin istediğimiz bölümüne kullanabiliriz.

İlgili menü üzerinde göreceğiniz ” Yer İmi Paylaş “ ögesi ise toplu olarak Sosyal Medya iconlarını ekleyebileceğiniz özel bir yapıdadır. Bu yapı sayesinde ziyaretçilerinizin sayfanızı facebook, linkedIn, twitter vb. sosyal medya hesaplarında paylaşmasını sağlamaktadır.

3) Ayrıca eğer özel icon’lar ile siteniz üzerinden facebook, twitter gibi sosyal medya hesaplarınıza ziyaretçilerinizi yönlendirmek isterseniz. ” Resim “ butonuna tıklayarak kullanmak istediğimiz icon’u yükleyerek sonrasında yüklediğimiz image dosyasına link vererek sosyal medya hesabımıza yönlendirebiliriz.

| Hosting.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir