Windows Hosting

Google Müşteri Yorumları5 / 4.7 4.7 yıldız

Windows Hosting Paketleri

Mini

Yeni başlayanlar için
8,53 286,61 /yıl
Yenileme Fiyatları Yenileme Fiyatları
 • Ücretsiz .COM.TR Domain
 • 1 Site Barındırma
 • 1 GB SSD Disk
 • 10 GB Trafik
 • 5 Adet E-Posta
 • 1 Core CPU
 • 1 GB RAM
 • Ücretsiz SSL
 • Diğer Özellikleri Gör

Basic

Sitesinde performans arayanlar için
1,39 46,70 /ay
Yenileme Fiyatları Yenileme Fiyatları
 • Ücretsiz .COM.TR Domain
 • 1 Site Barındırma
 • Limitsiz SSD Disk
 • Limitsiz Trafik
 • Limitsiz E-Posta
 • 1 Core CPU
 • 2 GB RAM
 • Ücretsiz SSL
 • Diğer Özellikleri Gör

Business

Sınırsız ve üstün performans arayanlar için
EN Popüler
2,79 93,74 /ay
Yenileme Fiyatları Yenileme Fiyatları
 • Ücretsiz .COM.TR Domain
 • 3 Site Barındırma
 • Limitsiz SSD Disk
 • Limitsiz Trafik
 • Limitsiz E-Posta
 • 2 Core CPU
 • 4 GB RAM
 • Ücretsiz SSL
 • Diğer Özellikleri Gör

Premium

En İyi Performans İçin
4,89 164,30 /ay
Yenileme Fiyatları Yenileme Fiyatları
 • Ücretsiz .COM.TR Domain
 • 10 Site Barındırma
 • Limitsiz SSD Disk
 • Limitsiz Trafik
 • Limitsiz E-Posta
 • 4 Core CPU
 • 8 GB RAM
 • Ücretsiz SSL
 • Diğer Özellikleri Gör

Fiyatlar 12 aylık alımlarda geçerli 1 aylık maliyeti ifade eder. Dilerseniz aylık satın alma gerçekleştirebilirsiniz.

Windows Hosting Nedir?

Web hosting (web barındırma) hizmetinin bir diğer versiyonu olan Windows Hosting hizmeti ile Windows firmasının sahip olduğu teknolojiler olan ASP.net, .NET core, MVC gibi yazılım dilleri ve frameworklerinin yanı sıra MSSQL veri tabanı teknolojileri ile yaratılmış yazılımlar için ideal ve gerekli bir barındırma çözümüdür. İşletim sistemi olarak Windows Server kullanılmakta ve veritabanı işlemleri için de MSSQL ve MySQL aynı anda çalıştırılabilmektedir. Windows Hosting hizmetiniz internet sitesi yayınlamak ve e-posta kullanımına imkan sağlayan bir hizmettir.

Windows Hosting ASP.NET desteği sunmaktadır
ASP.NET, .NET ile modern web uygulamaları oluşturabilirsiniz. ASP.NET basit, hızlı ve milyonlarca kullanıcıya ölçeklendirilebilen HTML5, CSS ve JavaScript tabanlı bir web yapısı sunar.
Windows Hosting .NET Core 8.X desteği sunmaktadır
Windows Hosting paketlerinde Plesk kontrol paneline tümleşik .NET Core desteği sayesinde farklı platformlarda geliştirdiğiniz web sitesi veya web servisleriniz yüksek performans ile yayınlanır.
Windows Hosting SQL Server 2016 desteği sunmaktadır.
Hosting.com.tr diğer firmalara oranla SQL Server için en güncel sürümleri yüksek depolama alanı ve uzaktan yönetim imkanı ile tüm Windows Hosting paketlerinde sunar.
Türkiye'nin Yeni Nesil Teknolojilere En Çok Yatırım Yapan Hosting Firması

Türkiye'nin Yeni Nesil
En Çok Yatırım Yapan Hosting Firması

Intel Xeon İşlemciler

Muadillerine göre 3 kat daha yüksek performans sağlayan Intel Xeon serisi işlemciler ile sistemlerinizi çok daha yüksek hızlı kullanabilirsiniz.

DDR4 ECC Kurumsal RAM

Veri kaybı engelleme özelliğine sahip ECC RAM bellekler ile sisteminizi 6 kat daha güvenli ve %50 daha yüksek performans ile kullanabilirsiniz.

EMC Veri Depolama

RAID 10 altyapısına sahip EMC veri depolama sisteminin sahip olduğu 4.2TB önbellek sayesinde sisteminizi yüksek performanslı kullanabilirsiniz.

LiteSpeed Web Server

Modsecurity ve sunucu bazlı önbellek sistemine sahip dünyanın en hızlı web sunucusu LiteSpeed ile sitenizi 6 kat daha hızlı çalıştırabilirsiniz.

Plesk Kontrol Paneli

Dünyanın en çok kullanılan kontrol panellerinden birisi olan Plesk kontrol paneli ile sunucu ve hosting paketlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

SpamExpert Mail Gateway

Yapay zeka destekli anti spam ve yüksek IP repütasyonu sayesinde SpamExpert ile daha güvenli e-posta alışverişi yapabilirsiniz.

Gelişmiş Backup Sistemi

Hosting.com.tr'nin sahip olduğu yüksek hızlı yedekleme sistemi ve felaket kurtarma senaryolarıyla sisteminizi güvenle barındırabilirsiniz.

40 Gbps Uplink

Sunucularımızın sahip olduğu yedekli 40 Gbps bağlantı hızı ile sistemlerinize dünyanın her yerinden yüksek hızlı bağlantı ile erişebilirsiniz.

500 Gbps DDoS Koruması

Ağ altyapımızda bulunan saldırı engelleme sistemi ile 500 Gbps büyüklüğünde DDoS saldırılarında bile sisteminize ulaşabilirsiniz.

Juniper Donanımlar

Dünyanın önde gelen ağ ekipmanları markası Juniper network ekipmanları ile sistemlerinize dilediğiniz zaman kesintisiz olarak erişebilirsiniz.

TIER III Veri Merkezi

TIER III sertifikasyonlara sahip veri merkezlerimiz ile tüm sistemlerinizi %99.99 oranında erişilebilirlik ve yüksek güvenlik ile barındırabilirsiniz.

Yedekli Altyapı

Veri merkezlerimizin sahip olduğu yedekli internet ve elektrik altyapıları sayesinde olası sorunlarda bile 72 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

Sertifikasyon

TIER III veri merkezlerimizin sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar sayesinde sunucularınızı yüksek hız ve güvenlik ile barındırabilirsiniz.

Teknoloji Altyapısı Videomuzu İzlediniz Mi?

Neden Windows Hosting?

Hızlı, Güvenilir ve Yüksek Performanslı Windows Hosting Planları

Hosting.com.tr'nin sunmuş olduğu Windows hosting hizmetlerinde yüksek kaynaklar, yüksek disk alanı ve yüksek veri tabanı boyutları bulunmaktadır. Projenizin büyüklüğü ne olursa olsun, tüm paketlerde sorunsuz barındırabilirsiniz.

Ayrıca yüksek disk I/O değerleri ile internet siteniz normalden daha yüksek perforsmanlı çalışarak daha hızlı açılır. Sürekli güncellenen yazılım ve versiyon güncelleştirmeleri ile de güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Satın Aldığınız Windows Hosting Hizmeti ile Profesyonel E-Postalarınızı Barındırın

Windows hosting paketlerinde bulunan e-posta özelliği ile başlangıç seviyesinde, düşük kotalı ve alan adınıza özel e-posta hizmetleri kullanabilirsiniz. Ancak bu e-postaların standart bir anti spam hizmeti olduğu için zaman zaman sorun yaşayabilirsiniz.

Ancak Hosting.com.tr'nin Promail hizmeti ile yüksek kotalı e-posta, profesyonel anti spam ve anti virüs hizmetine sahip olmanın yanında birçok ekip içi yönetim uygulamalarına da ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Profesyonel Kurumsal E-posta Hizmetine Göz Atın

İşletmeniz ve Müşterileriniz İçin Üstün SSL Koruması

Hosting.com.tr'nin birçok Windows hosting paketinde bulunan ücretsiz SSL sertifikası ile internet siteniz tüm tarayıcılarda güvenli olarak işaretlenir ve site ziyaretçilerinize güven verir. Ayrıca çift yönlü veri şifreleme özelliği ile de internet siteniz ve ziyaretçileri arasında bir köprü oluşturarak veri kaybının önüne geçer. Ancak ücretsiz SSL sertifikalarında bir teminat bulunmamaktadır.

Fakat siz sitenizde satış yapıyor ve online ödemeler alıyorsanız ücretsiz SSL sertifikası yeterli olmayacaktır. Bu nedenle uygun fiyatlı, e-ticaret için uygun ve 10.000$'a kadar teminat sunan SSL sertifikası hizmetlerimizden birini önerebiliriz.

SSL Sertifikası Ürünlerine Şimdi Göz At
Windows Hosting Satın Alma, Yenileme ve Site Taşıma İşlemlerinde Size Yardımcı Olmamızı İster Misiniz?

Windows hosting paketlerimizde ilgili satın alma, yenileme veya site taşıma işlemleri başta olmak üzere aklınıza gelen her türlü soru için satış ekibimize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. 09.00 - 03.00 arasında mesaisi devam eden satış ekibimize danışarak aklınızdaki tüm soru işaretlerine cevaplar bulabilirsiniz. Aşağıdaki 'Canlı Destek' butonuna tıklayarak, satış temsilcilerimiz ile sohbete başlayabilirsiniz.

Beklentinizi Fazlasıyla Karşılayacak Güçlü Windows Hosting

Windows Hosting hizmetimizde öne çıkan benzersiz avantajlar.

Ücretsiz SSL

Ücretsiz SSL

Google gibi arama motorları SSL hizmetini sıralama ölçütü olarak kullanır. Ücretsiz SSL hizmeti, sitenizin arama motorlarında yükselmesine yardımcı olur.
Ücretsiz Taşıma Desteği

Ücretsiz Taşıma Desteği

Web sitenizi, eski sunucudan Hosting.com.tr sunucularına taşımak sizin için zahmetli olabilir. Siteniz teknik ekibimiz tarafından ücretsiz ve sorunsuz taşınır.
Ücretsiz Yedekleme

Ücretsiz Yedekleme

Hosting.com.tr sunucuları haftalık olarak yedeklenir. Herhangi bir veri kaybında 1-7 gün arasında oluşturulmuş olan en son yedek ile siteniz tekrar aktif hale gelir.
Güvenli Hosting Altyapısı

Güvenli Sunucu Platformu

Sunucularımızı sürekli izliyor ve olası problemleri önceden tespit edip engelliyoruz. Bu sayede aldığınız hosting hizmeti kesintisiz ve yedeklidir.
Güncel Framework Desteği

Güncel Framework Desteği

Windows Hosting paketlerinde ASP.NET, .NET CORE 8.0 ve MVC frameworkler sorunsuz şekilde desteklenir. Buna ek olarak Klasik ASP ve bileşenlerine sahiptir.
Spam ve Virüs Koruması

Spam ve Virüs Koruması

Tüm sunucularımız AntiSpam Gateway arkasındadır. Bu sayede iletileriniz spam klasörüne düşmez ve direkt olarak inbox kutusuna iletilir.
Limitsiz Özellikler

Limitsiz Özellikler

Disk, Trafik, Mail Kutusu, Veritabanı, Subdomain, FTP Kullanıcısı gibi kaynaklar limitsizdir. Limit aşımı endişesi yaşamadan sitenizi yayınlayabilirsiniz.
Türkçe Plesk Kontrol Paneli

Türkçe Plesk

Windows Hosting hizmetinizi güvenilir ve tüm dünyada yaygın olarak kullanılan Plesk Obsidian kontrol paneli ile kolaylıkla yönetin.
Hosting Destek Hizmeti

7/24 Teknik Destek

Yardıma ihtiyacınız olduğu anda 444 85 56 numaları telefonumuzdan veya ticket sistemimizden 7/24 kesintisiz destek sağlanır.

Kaliteli Windows Hosting Hizmeti

Güçlü Windows Server Alt Yapısı

Güçlü Windows Server Alt Yapısı

Hosting.com.tr'nin tüm Windows sunucuları en güncel sürüm ve versiyonlara sahiptir. Böylece olası güvenlik açıklarının önüne geçilirken, siz de yazılımlarınızda en güncel versiyonları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

.ASP ve .NET Projeleriniz İçin İdeal Barındırma Planları

.ASP ve .NET Projeleriniz İçin İdeal Barındırma Planları

Yazılımların sürüm güncelliğinin önemini biliyor ve hizmetlerimizde sürümlerin kararlı versiyonları çıkar çıkmaz makinelerimizi güncelliyoruz. En doğru ve en güncel sürümlerde internet sitelerinizi kolayca ve gönül rahatlığıyla yayınlayabilirsiniz.

Ücretsiz Windows Hosting Taşıma

Ücretsiz Windows Hosting Taşıma

Farklı bir firmada bulunan internet sitelerinizi, Hosting.com.tr'ye ücretsiz olarak taşıyoruz. Ekstra bir işleme gerek olmadan, sadece isim sunucularınızı yönlendirerek internet sitenizin Hosting.com.tr üzerinden kolayca yayınlayabilirsiniz.

Dünyanın En Popüler Windows Kontrol Paneli

Plesk ile Windows hosting yönetiminizi kolaylıkla gerçekleştirebiliriz.

Plesk Kontrol Panel Demo
Plesk Demo Gör

Daha yüksek kaynaklara mı ihtiyacınız var? Kurumsal Hosting

Windows MiniWindows BasicWindows BusinessWindows Premium
Aylık Ücret$8.53286,61/yıl$1.3946,70/ay$2.7993,74/ay$4.89164,30/ay
Windows Hosting Temel Özellikler
Kaç Site Yayınlanabilir 1 Web Sitesi1 Web Sitesi3 Web Sitesi 10 Web Sitesi
CPU 1 Core1 Core2 Core4 Core
RAM 1 GB2 GB4 GB8 GB
SSD Disk 1 GB Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Aylık Trafik10 GB Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Subdomain (Alt Alan Adı)3 Limitsiz Limitsiz
Ücretsiz SSL Desteği
Windows Hosting Script Desteği
ASP.Net Sürümleri2.0 - 4.82.0 - 4.82.0 - 4.82.0 - 4.8
ASP.Net Trust LevelMediumMediumMediumMedium
.NET Core8.X8.X8.X8.X
Klasik ASP
IIS URL Re-Write
Persits Yükleme, Jpeg, Mail
ASP.Net MVC 5 Desteği
Microsoft Web Deploy 3.6
Veritabanı Özellikleri
MySQL Sayısı2 Adet Limitsiz Limitsiz Limitsiz
MSSQL Veritabanı Sayısı1 Adet1 Adet3 Adet10 Adet
Toplam MySQL Boyutu 100 MB1024 MB1024 MB1024 MB
MSSQL Başına Boyut100 MB256 MB512 MB1024 MB
Toplam MSSQL Boyutu100 MB256 MB1024 MB2048 MB
MSSQL Server Sürümü2019201920192019
MSSQL Uzak Erişim
MSSQL MyLittleAdmin Erişimi
PHPMyAdmin
E-Posta Özellikleri
Mail Kutusu Sayısı5 Adet Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Mail Kutusu Başına Kota250 MB500 MB500 MB500 MB
Toplam Mail Kutusu Kotası1 GB5 GB10 GB20 GB
Hesap Başına Saatlik Mail Gönderim25 Adet100 Adet150 Adet200 Adet
SMTP Desteği
POP3 Desteği
IMAP Desteği
E-posta Yönlendirme
Otomatik Yanıtlayıcı
Webmail Desteği
SpamAssasin Desteği
E-posta Antivirus
Yönetim Paneli Özellikleri
Plesk Obsidian
FTP Erişimi
Dosya Yönetici
DNS Zone Yönetimi
E-Posta Yönetimi
Domain Değiştirme
Hosting Sıfırlama
Webalizer İstatistik
Özel Hata Sayfaları
Haftalık Yedekleme
Diğer Kaynaklar
İşletim Sistemi
INODE50.000100.000150.000200.000
Veri Merkezi LokasyonuTürkiyeTürkiyeTürkiyeTürkiye
Depolama BirimiSSD RAID10SSD RAID10SSD RAID10SSD RAID10
Network Kapasitesi2 X 10 Gbit2 X 10 Gbit2 X 10 Gbit2 X 10 Gbit
Network Uptime Oranı99.5%99.5%99.5%99.5%
İade Politikası14 Gün 14 Gün 14 Gün 14 Gün
Destek
Ticket 7/24
Canlı Satış Desteği 09:00 - 03:00
Telefon Desteği 09:00 - 03:00
Windows Hosting Fiyatları
12 Aylık $9,48318,53₺ $23,88802,37₺ $47,881.608,77₺ $83,882.818,37₺
24 Aylık $16,56556,42₺ $38,161.282,18₺ $71,762.411,14₺ $143,764.830,34₺
36 Aylık $24,84834,62₺ $46,661.567,78₺ $89,643.011,90₺ $179,646.035,90₺
Satın Al Satın AlSatın AlSatın Al

Windows Hosting Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, Windows hosting satın aldığınızda tüm yönetim, güncelleme ve bakımı teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle siz sadece siteniz ile ilgilenme fırsatı yakalarsınız. Tüm sunucu kaynaklı problemleriniz için teknik ekibimize 7 gün 24 saat talep iletebilirsiniz.

Maalesef, Windows hosting paketlerinde bulunan PHP desteği çok küçük miktardadır. Bu da bir PHP web sitesi çalıştırmaya yetmez. PHP siteleriniz için Linux Hosting paketlerini sizlere öneririz.

Maalesef, WordPress siteler PHP ile kodlanmış internet siteleridir. Bu nedenle Windows hosting paketlerinde barındırılamıyor. WordPress siteleriniz için WordPress hosting paketlerini öneririz.

Windows hosting seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır. Bunları aşağıda görebilirsiniz. 

 • Yayınlanacak site sayısı
 • Yazılım teknolojisi (.net core veya asp.net sürümü)
 • Veri tabanı versiyonu olmak üzere siteniz için olmazsa olmaz hususlardır. 

Bir de sitenizin performansını etkileyecek faktörler vardır. Disk türü, hosting kaynakları, trafik boyutu, destek saatleri gibi birçok seçenek mevcuttur.

Windows hosting paketlerinin birçoğunda ücretsiz SSL sertifikası bulunmaktadır. Ancak bu SSL sertifikaları ücretsiz olduğu için e-ticaret işlemlerinde kabul görmüyor ve herhangi bir teminat ücreti bulunmuyor. Ancak ücretli SSL sertifikası almak isterseniz hem e-ticaret sitelerinde kullanabilir, hem de olası sertifika bozulması sonucunda teminat ücreti alabilirsiniz. SSL sertifikaları için sayfamıza göz atabilirsiniz. 

Tüm Windows hosting paketleri haftalık olarak yedeklenmektedir.

Windows Hosting hizmetinin temelini Microsoft firmasının geliştirdiği Windows Server 2012 veya 2016 sunucu işletim sistemi oluşturmaktadır.  ASPASP.NET ve .NET Core yazılım dili ile kod yazan kullanıcılarımızın tercih etmesi gereken hosting türüdür. Windows Hosting ile MVC , .NET Core gibi frameworkleri sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Sitenizi taşıtmak için herhangi bir Windows hosting paketini satın aldıktan sonra destek talebi iletmeniz ve destek talebi içerisinde de mevcut sitenizin kontrol panel bilgilerini iletmeniz gerekmektedir. Siteniz birkaç dakikada taşınır, test edilir ve size yine destek talebi aracılığıyla bilgi verilir. Taşıma işlemi tamamen ücretsizdir.

Windows hosting hizmetleri kapsamında SQL Server 2014 ve 2016, MySQL, Klasik ASP, ASP.Net 2.0, ASP.Net 3.5, ASP.Net 4.6, .NET Core 2.x, .NET Core 3.x, .NET Core 8.x ve MVC Frameworkleri ile uyumludur. Herhangi bir sorun yaşamadan Windows Hosting paketleri kapsamında yazılımlarınızı barındırabilirsiniz.

Windows Hosting paketlerimizde hem Linux hem Windows sunucularda kullanılabilir ve kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen Plesk Kontrol Panel kullanılmaktadır. Kontrol panelinize 8443 veya 8880 portu ile erişebilirsiniz. Örneğin: alanadı.com:8880 veya alanadı.com:8443

Windows Hosting paketlerimizin tümünde MSSQL hizmeti sağlanmaktadır. Alım gerçekleştirdiğiniz paket özelliklerine göre MSSQL veritabanı sayısı değişkenlik göstermektedir. Veri tabanı başına boyut tüm Windows Hosting paketlerinde 1 GB olarak belirlenmiştir. 

Windows Hosting hizmetlerinde ASP.NET MVC framework ile hazırlamış olduğunuz yazılımları sorunsuz olarak çalıştırabilirsiniz. ASP.NET Framework sürümünü Windows Hosting paketinizin kontrol panelinden seçebilirsiniz. 

Windows Hosting paketlerinde PHP desteği bulunmaktadır. PHP ile yazılmış scriptlerinizi Windows Hosting paketlerimizde deneyebilirsiniz. Ancak tüm PHP uzantıları desteklenmemektedir. Detaylı bilgi için destek ekibimizden bilgi talep edebilirsiniz. 

Windows hosting paketlerinin hepsinde tanımlayacağınız ana domain veya add-on domainler için de ücretsiz SSL sağlanmaktadır. Ancak yazılımınıza bağlı olarak ayrıca düzenleme gerçekleştirmeniz gerekebilir. Ücretsiz SSL hizmeti hosting paketinizin süresi boyunca sağlanır.

Evet Windows Hosting sunucularında MySQL 5.5 ve yukarı sürümler mevcuttur. Projelerinizde veritabanı olarak MySQL kullanabilirsiniz. MySQL veritabanı sayısında herhangi bir limit yoktur. Güvenlik ve performans nedeni ile MySQL uzak bağlantı erişimi sağlanamamaktadır.

Windows Hosting paketlerinde bulunan tüm paketlerde Plesk kontrol paneliniz üzerinden sınırsız subdomain oluşturabilirsiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgi için makaleyi inceleyebilirsiniz. 

Windows Hosting paketleriniz haftalık olarak düzenli bir şekilde yedeklenmektedir. Bir problem yaşamanız durumunda teknik ekibimizden en yakın tarihli yedeğinizi ücretsiz olarak talep edebilirsiniz. 

İlgilendiğiniz Windows Hosting paketinizin  "sipariş ver" butonuna tıklayınız, karşınıza çıkan ekran site isminizi yazarak ilerleyebilirsiniz. Daha sonra hosting paketiniz için süre seçimi sayfası karşınıza gelecektir minimum olarak 1  ay maksimum olarak 3 yıllık alabilirsiniz fakat unutmayın daha uzun seçimlerde sistem tarafından hosting indirimi uygulanır. Daha sonra ödeme kısmına geçebilirsiniz.

Yardıma ihtiyaç duymanız durumunda canlı sohbet penceresi aracılığı ile satış ekibimizden yardım talep edebilirsiniz.

Windows Hosting hizmetlerinde mail kullanımı hosting paketi kapsamında sağlanmaktadır. Mail kullanımı için ekstra bir hizmet almanız gerekmemektedir. Alım yapacağınız tüm hosting paketlerinde limitsiz mail adresi oluşturabilir ve paket özelliğine göre toplam mail kotası kapsamında mail hizmetinden yararlanabilirsiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgi için makaleyi inceleyebilirsiniz.

Daha yüksek e-posta kotasına ihtiyacınız olursa kurumsal e-posta paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Kurumsal E-posta paketleri için : https://www.hosting.com.tr/eposta/kurumsal-eposta/

Bir hosting paketi siparişi verip ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra hosting paketiniz anında aktif olur ve bilgileriniz kayıtlı mail adresinize gönderilir. Aynı mesajı müşteri panelimizde bulunan mesajlarım kısmından da görüntüleyebilirsiniz.

Bütün Windows Hosting sunucularımızın lokasyonu İzmir Türkiye'dir. Yurtdışında sunucumuz bulunmamaktadır.

Windows Hosting paketlerimiz için sabit IP satın alabilirsiniz. Müşteri paneli > hostinglerim > ilgili Windows Hosting yönet butonu > sol menüde bulunan eklenti al kısmından sabit IP siparişi oluşturabilirsiniz. Sabit IP sayesinde siteniz sadece size özel IP adresinden yayınlanır ve diğer sitelerin olumsuz SEO değerlerinden etkilenmez.

Windows Hosting dahil tüm hosting paketlerimizde fiyatlarımız dolar olarak sabittir. Dolar kuruna bağlı olarak fiyatlarımızda artış veya azalış meydana gelmektedir. Fakat hiçbir zaman yüksek fiyatlarla karşılaşmazsınız.

Windows Hosting Hakkında Blog İçerikleri

Tüm paketlerimiz için lütfen aşağıdaki sözleşmeleri inceleyiniz.

Kullanıcı Sözleşmesi

Genel Kullanım Koşulları

Windows Hosting Hizmet Sözleşmesi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Windows Hosting satın alma ve yenileme konularındaki sözleşme detaylarına Windows Hosting Hizmet Sözleşmesi bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 • Her Windows Hosting kampanyasının bitiş tarihi ilgili kampanya özelinde değişebilir.
 • Windows Hosting kampanyalarının içeriği, o anki kampanya ile sınırlıdır.
 • Windows Hosting kampanyaları, kampanya içeriğine göre yeni alımlarda veya yenilemelerde geçerli olabilir.
 • Kullanıcılar, herhangi bir adet kısıtlaması olmaksızın diledikleri sayıda Windows Hosting kampanyasından faydalanabilirler
 • Hosting.com.tr Yenileme fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hosting.com.tr kampanyayı dilediği zaman kapatma hakkını saklı tutar.
 • Mevcut kampanya koşulları, yukarıdaki maddelerle zıt düşerse, mevcut kampanya koşulları esas alınacaktır.

Çözüm Odaklı Destek

Çerezler Hakkında BilgilendirmeAlışveriş deneyiminizi geliştirmek ve hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Hosting.com.tr'yi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.
Tamam