Hosting.com.tr Müşteri Paneli, tüm hizmetlerinizin yönetimi için kullanacak paneldir. Paket yükseltimleri, yenilemeler, kontrol panellere erişim ve benzeri bir çok işlem bu panelden yapılmaktadır.

Hosting.com.tr Müşteri Paneli‘ne giriş için www.hosting.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki Giriş & Kayıt Ol sekmesine gelin ve Kullanıcı bilgilerinizi girerek giriş yapın. Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız Şifremi Unuttum linki ile şifrenizi yenileyebilirsiniz.

mpaneli

Müşteri Paneline başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra Bilgilerim butonuna tıklarsanız aşağıdaki sayfa gelecektir. Bu sayfada adres, telefon bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Ad Soyad değişimi güvenlik için sadece Hosting.com.tr yetkilisi tarafından değiştirilebilir. Ad Soyad değiştirmek için lütfen destek talebi oluşturunuz.

Sorumlu Bilgileri sekmesinde yeni sorumlu kişiler oluşturabilirsiniz. Farklı kişiler üzerine domain kaydetmek isterseniz bu sekmede oluşturulan sorumlu kişileri kullanabilirsiniz.

Şifre Değiştir sekmesine girerek Hosting.com.tr Müşteri Paneli şifresini değiştirebilirsiniz.

mpaneli2

Hostinglerim sayfasında tüm hosting paketlerinizi görebilir ve yönetim işlemlerini yapabilirsiniz.

Yenile tuşu ile hosting paketinin süresini uzatabilirsiniz.

Yönet tuşu ile Hosting detaylarına girebilirsiniz.

mpaneli5

Yönet tuşuna bastığınızda aşağıdaki sayfa gelecektir.

Cpanel’e Giriş Yap tuşuna basarsanız Hosting hesapları üzerinde, Email, Veritabanı, FTP yönetimleri ile ilgili Hosting Kontrol Paneline girebilirsiniz.

Eğer şifre hatası verir ise, Panel Şifre Değiştirme bölümünde yeni şifre girerek şifrenizi yenileyebilirsiniz. Ardından Cpanel’e Giriş Yap tuşu ile giriş yapabilirsiniz.

Paket Yükselt tuşu ile hosting paketinizin daha üst pakete yükseltilmesini sağlayabilirsiniz.

mpaneli6

Comments

  1. Fatih Mustafa Kara

    Merhabalar ben fatih Mustafa Kara, kendi panelime giriş için telefonuma onay kodu gönderildiği söyleniyor ama telefonuma gelmiyor onay kodu. Müşteri hizmetlerini aradığımda kayıtlı olan telefon numarasını güncelleme konusunda bana yardımcı olur musunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir