Blog » Startup/KOBİ » Hazır Site Aracı ile Hazırlanmış 10 Site
Startup/KOBİ

Hazır Site Aracı ile Hazırlanmış 10 Site

Hosting Fiyatları

Bildiğiniz üzere, Hosting.com.tr internet sitesinde üyelerimize sunmakta olduğumuz Hazır Site Tasarım Aracı hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmet ile başlangıç düzeyindeki kullanıcılar dahil olmak üzere herkes kolay ve profesyonel bir internet sitesi tasarlayarak yayınlayabilir.

Bu yazımızda sizlere sunmuş olduğu Hazır Site Tasarım Aracı ile yapılmış birbirinden güzel internet sitelerini göstereceğiz. Sizler de bu internet sitelerinden feyz alarak, kendi internet sayfanızı oluşturabilir, internetten ürün satabilir veya fikirlerinizi insanlar ile paylaşabilirsiniz. Öncelikle Hazır Site Tasarım Aracı hakkında birkaç bilgi vererek, sizlerin ürünü tanımanızı sağlayalım.

Hazır Site Tasarım Aracı Nedir?

Hazır Site Tasarım Aracı, yazımızın başında da kısaca değindiğimiz gibi kolay ve hızlı şekilde internet sitesi tasarlamaya yardımcı olur. İçerisinde bulunan 240’tan fazla ücretsiz şablon ile kullanıcılar dilediğini seçebilir ve kendi internet sitesini tasarlamaya başlayabilir. Hazır Site Tasarım Aracı’nın sağladığı birçok özellik ile internet sitenizi zenginleştirebilirsiniz.

Örneğin, resim galerisi özelliği ile size ait bir galeri oluşturabilir, iletişim formu ile ziyaretçilerinizin size ulaşmasını sağlayabilir, e-ticaret modülü ile internet sitenizde ürün satışı yapabilir veya çoklu dil desteği ile internet sitenizi birden fazla dilde yayınlayabilirsiniz. Tüm bu işlemler Hazır Site Tasarım Aracı ile çok basit.

Eğer siz de kendi internet sitenizi kurmayı düşünüyor ve herhangi bir sebepten dolayı çekiniyorsanız, aşağıdaki linkte Hazır Site Tasarım Aracı’nın demo gösterimine göz atabilir ve ne kadar kolay olduğunu kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

Hazır Site Tasarım Aracı Demo Arayüzü

Hazır Site Tasarım Aracı ile Tasarlanmış Siteler

Aksiyon Butik

Aksiyon kamerası, aksesuar ve bataryası veya giyilebilir teknolojik ürünler satan firmanın Hazır Site Tasarım Aracı ile hazırlanmış internet sitesidir. E-ticaret altyapısı kurulu olan sitede online satış yaparak, tüm Türkiye’deki müşterilerine ulaşabilmektedir. Firmanın internet sitesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.aksiyonbutik.com/

aksiyon butik internet sitesi

International Turkey

Uluslararası B2B organizasyonlar gerçekleştiren International Turkey firması, tüm dünyada birçok etkinliğine imza atmaktadır. International Turkey firmasının Hazır Site Tasarım Aracı ile gerçekleştirdiği internet sitesine aşağıdaki bağlantıdan göz atabilirsiniz.

https://international-turkey.com/

international turkey sitesi

Hey Works

Fiziksel organizasyon firması olan Hey Works, müşterilerine etkinlik yönetimi, içerik yönetimi, teknik ve kayıt yönetimi, pazarlama iletişimi gibi birçok alanda hizmet veriyor. Hey Works firmasının internet sitesini aşağıdaki bağlantıdan ziyaret edebilirsiniz.

http://heyworks.com.tr/

hey works sitesi

Maden Hurda

Geri dönüşüm firması olan Maden Hurda, internet sitesini Hazır Site Tasarım Aracı ile tasarlayarak yayınlamaktadır. Maden Hurda firmasının internet sitesine aşağıdaki bağlantı ile ziyaret edebilirsiniz.

http://madenhurda.com/

maden hurda sitesi

Nefha Kimya

Güzel koku ve aromalar üreten Nefha Kimya firması, kurumsal internet sitesini Hazır Site Tasarım Aracı ile tasarlayarak yayına aldı. Nefha Kimya’nın internet sitesini aşağıdaki bağlantı ile ziyaret edebilirsiniz.

https://nefhakimya.com/

nefha kimya sitesi

Günel Oto

Araba bakım ve onarımı yapan Günel Oto firması, kurumsal internet sitesini Hazır Site Tasarım Aracı ile tasarladı. Site üzerinde firma ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiler veren firma, online olarak randevu da kabul etmektedir. Günel Oto internet sitesine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Günel Oto

günel oto sitesi

Bahtiyar Tercüme ve Çeviri Hizmetleri

Türkçe’den İngilizce’ye veya İngilizce’den Türkçe’ye çeviri hizmeti veren firma, internet sitesini Hazır Site Tasarım Aracı ile tasarlayarak site üzerinden fiyat bilgisi, randevu alma sistemine ve çoklu dil özelliğine sahiptir. Bahtiyar Tercüme ve Çeviri Hizmetleri firmasının internet sitesini aşağıdaki bağlantıdan ziyaret edebilirsiniz.

http://bahtiyartercume.com/

bahtiyar tercüme sitesi

Shile Design

Tekstil alanında faaliyet gösteren Shile Design firması, Hazır Site Tasarım Aracı ile yayına aldığı internet sitesi ile tüm dünyadaki kullanıcılara ürettiği ürünler hakkında bilgiler sunuyor. Shile Design firmasının internet sitesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://shiledesign.com/

shile design sitesi

Kasis Cafe

Kasis Cafe, yeni nesil cafe olarak tüm müşterilerine farklı tatlar sunmakta ve internet sitesi üzerinden sağladıkları farklı lezzetler hakkında bilgiler vermektedir. Üstelik internet siteleri üzerinden online randevu sistemi de bulunmaktadır. Kasis Cafe internet sitesini ziyaret etmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

http://kasiscafe.com/

kasis cafe sitesi

Hemmah Group

Hemmah Group, bilişim pazarındaki uluslararası tedarikçiler ile çalışarak teknolojik ürünleri en uygun fiyata müşterilerine sağlamaktadır. Hemmah Group, kurumsal firmasını Hazır Site Tasarım Aracı ile tasarlayarak yayına aldı. İnternet sitesini ziyaret etmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

http://hemmahgroup.com/

hemmah group sitesi

Göçmen Otomotiv

Göçmen Otomotiv, ekspertiz hizmeti veren bir firmadır. Firma ek olarak internet sitesinde ikinci el araç alırken dikkat edilmesi gereken konularda blog içeriklerine de sahiptir. Hazır Site Tasarım Aracı ile hazırlanmış Göçmen Otomotiv internet sitesine aşağıdaki bağlantı ile ulaşabilirsiniz.

http://gocmenotomotiv.com.tr/

göçmen otomotiv sitesi

Elit Geziler

Gezi ve tur firması olan Elit Geziler, internet sitesinde birçok yurtiçi ve yurtdışı tur hakkında bilgi vermektedir. Elit Geziler firmasının internet sitesini aşağıdaki bağlantıdan ziyaret edebilirsiniz.

http://elitgeziler.com/

elit geziler sitesi

Medko Medikal

Medko Medikal firması, medikal cihaz satışı ve teknik desteği sağlayan bir firmadır. İnternet siteleri üzerinde satış ve destek sağladıkları cihazlar hakkında detaylı bilgileri görebilirsiniz. Medko Medikal kurumsal internet sitesini Hazır Site Tasarım Aracı ile tasarlamıştır. Firmanın internet sitesini ziyaret etmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://medkomedikal.com/

Siz de Hazır Site Tasarım Aracı ile kendi profesyonel web sitenizi tasarlamak ve yayınlamak istiyorsanız, aşağıdaki paketleri inceleyerek hemen tasarıma başlayabilirsiniz.

hazır site paketleri

Domain Sorgulama