Bu makalemizde hazır site paketlerinde site sihirbazı içerisinden sitemizin nasıl ” Masaüstü, Tablet ve Telefon “ formlarında nasıl oluşturabiliceğinizi detaylı olarak inceleyeceğiz.

1) Site sihirbazına giriş yapabilmek için Hostinglerim -> Yönet butonuna tıklıyoruz.

2) Site Sihirbazına Giriş Yap butonu ile tasarım arayüzüne giriyoruz.

3) Sihirbaza giriş yaptığımızda kullanmış olduğumuz bilgisayarın ekran çözünürlüğüne göre Geniş yada Masaüstü otomatik olarak seçilmiş olarak hizmet açılacaktır.

4) Şuan biz yüksek çözünürlüklü bir cihaz üzerinde şablonumuzu açtığımız için ” Masaüstü ” görünümü kapalı durumda. Masaüstü butonuna tıklayarak sağ bölümde çıkacak olan ” Masaüstü sürümü KAPALI “ butonuna tıklayarak ” Masaüstü sürümü AÇIK “ duruma getiriyoruz. Masaüstü seçimi yaptığımızda çalışma alanının küçüldüğünü göreceksiniz, bu durumda tasarımınız üzerinde küçülen ekran boyutuna göre düzenleme gerçekleştirmeniz gerekebilmektedir.

Yukarı da açıklanmış olan işlemleri tek tek ” Tablet ve Telefon “ butonlarının üzerine tıklayarak aynı şekilde aktifleştirebilirsiniz. Tüm versiyonların açık olması ve düzenlenmesi sonrasında siteniz mobil uyumlu (telefon ve bilgisayarlarda uygun görüntülenme) olarak yayınlanacaktır.

| Hosting.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir