Bu makalemizde Hazır Site Small, Medium yada Large paket kullanan müşterilerimizin sayfa isimlendirmelerini nasıl düzenleyebileceğine detaylı olarak değineceğiniz.

1) Öncelikle işlemlerimize başlayabilmemiz için ” Hostinglerim -> Yönet -> Site Sihirbazına Giriş Yap “ butonu üzerinden tasarım arayüzüne erişim sağlıyoruz.

2) Site sihirbazı arayüzü üzerinde yer alan ” Dişli Çark ” butonuna tıklıyoruz, açılan menü üzerinden ” SEO ”  butonuna tıklayarak devam ediyoruz.

3) Seo butonuna tıklamamız ardından açılacak olan ” Arama motoru optimizasyonu “ sayfası üzerinde yer alan ” Başlık “ bölümünde yazacağımız metin tarayıcımızda sitemizin ilgili sayfasını açtığımız da sayfa isminin görüneceği bilgiyi değiştirecektir. İşlemi yapmak istediğimiz sayfaları sol bölümden seçerek değiştirmemiz ardından ” Uygula “ butonuna tıklayarak işlemi tamamlıyoruz.

4) Yaptığımız değişikliklerin sitemiz üzerinde aktif olması için ana panelimiz üzerinde bulunan ” Yayınla “ butonuna tıklayarak yaptığımız değişikliklerin site üzerinde aktif olmasını sağlıyoruz.

5) ” Yayınla “ işlemimiz ardından yaptığımız değişikliği görüntülemek için herhangi bir tarayıcı üzerinde sitimizi açarak başlık bilgisini değiştirdiğimiz sayfayı kontrol edebiliriz.

| Hosting.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir