Bu makalemizde Hazır Site Small, Medium yada Large paket kullanan müşterilerimizin ” Favicon ” image dosyalarını nasıl düzenleyebileceğine detaylı olarak değineceğiniz.

1) Öncelikle işlemlerimize başlayabilmemiz için ” Hostinglerim -> Yönet -> Site Sihirbazına Giriş Yap “ butonu üzerinden tasarım arayüzüne erişim sağlıyoruz.

2) Site sihirbazı arayüzü üzerinde yer alan ” Dişli Çark ” butonuna tıklıyoruz, açılan menü üzerinden ” SEO ”  butonuna tıklayarak devam ediyoruz.

3) Açılan pencere üzerinde bulunan ” Kalem “ butonuna tıklayarak devam ediyoruz. İlgili butona tıklamamız ardından mevcut site üzerinde kullandığımız bir kaç image gösterecektir. Bunlar dışında bir image kullanmak istiyorsanız ” Yeni Resim Yükle “ butonu ile cihazınızdan bir image dosyası seçebilirsiniz sonrasında ” Uygula “ butonuna tıklayarak işlemimizi tamamlıyoruz. ( Not : Desteklenen image formatları PNG, JPEG, GIF ve ICO’dur )

4) Yaptığımız değişikliklerin sitemiz üzerinde aktif olması için ana panelimiz üzerinde bulunan ” Yayınla “ butonuna tıklayarak yaptığımız değişikliklerin site üzerinde aktif olmasını sağlıyoruz.

| Hosting.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir