Bu makalemizde hosting.com.tr üzerinde var olan bir sunucu hizmetinizi nasıl yenileyebileceğiniz konusuna detaylı olarak değineceğiz. Aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilmek için öncelikle bir sunucu hizmetine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer henüz bir sunucu hizmetiniz yok ise sunucu seçeneklerimize göz atmanızı öneririz.

1) Öncelikle müşteri hesabımıza giriş yaparak ” Sunucularım “ butonuna tıklıyoruz.

2) Sunucularım butonuna tıkladığımızda sahip olduğumuz tüm sunucu hizmetleri görüntülenecektir. Yenilemek istediğimiz sunucu hizmeti için sağ tarafta bulunan ” Yenile “ butonuna tıklıyoruz.

3) Yenile butonu ardından karşımıza çıkacak olan panel aşağıdaki gibidir. İlgili panel üzerinden yenileme işlemini hangi periyotta gerçekleştirmek istediğimizi belirliyoruz. Sunucu hizmetlerinde uzun vade alımlarda indirim sağlanmaktadır. Kaybınız/kazancınız bölümü 1 Yıllık yenilemeye göre uzun vade alımda yapacağınız kar ve zarar’ı göstermektedir.

4) Son bilgilendirme ekranı üzerinde hangi hizmeti yenilediğimiz, periyot, ücret vb. bilgiler yer almaktadır. İlgili panel üzerinde son kontrolümüzü sağlamamız ardından ” Onaylıyorum Yenile “ butonuna tıklayarak ödeme işlemimizi tamamlıyoruz.

| Hosting.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir