TeamChat, Icewarp tarafından geliştirilen ve ekip üyeleriyle beraber odalar oluşturabileceğiniz ve sohbet edebileceğiniz size özel bir mesajlaşma programıdır. Bu uygulamanın hem Windows hem de Mac sürümü bulunmaktadır. Öncelikle bu uygulamayı yüklemeden önce bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Windows İçin Icewarp TeamChat

Mac İçin Icewarp TeamChat

Uygulamayı indirip çalıştırdıktan sonra aşağıdaki ilk ekran karşınıza geliyor. “İleri” diyerek devam ediyoruz.

Daha sonra karşımıza çıkan sözleşmeyi onaylıyoruz ve “İleri” diyerek devam ediyoruz.

Sözleşmeyi kabul ettikten sonra uygulamanın kurulacağı yerin seçim ekranı geliyor. Tavsiyemiz burada hiçbir ayar değiştirmeden “İleri” diyerek devam etmenizdir.

Yükleme yerini de seçtikten sonra son ekranda “Yükle” butonuna basarak uygulamayı yüklüyoruz.

Yükleme bittikten sonra tamamlandı şeklinde aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılaşacaksınız. Burada “Launch Icewarp TeamChat” seçili olduğunda yükleme sihirbazından çıktıktan sonra uygulama otomatik olarak açılacaktır.

Bu ekrandan sonra TeamChat uygulaması açılıyor ancak standart Icewarp kurulumu geliyor. Aşağıdaki görselde sözleşmeyi kabul edip “Next” ile devam ediyoruz.

Daha sonra kurulum yapmak istediğiniz e-posta adresini yazıyor ve sonra “Next” ile devam ediyoruz.

Daha sonra kurulum yaptığımız e-posta adresinin şifre bilgisinin girilebileceği ekran geliyor. Şifremizi yazdıktan sonra “Sign In” butonu ile devam ediyoruz.

Giriş yaptıktan sonra “Invalid Certificate” hatası ile karşılamanız durumunda “I understand the risk, sign me in” seçeneğini kabul ederek “Continue” ile işleminize devam ediniz.

Bu adımdan sonra kurulumunuz tamamlanıyor ve Icewarp Teamchat uygulamasını kullanmaya başlıyorsunuz. Görseldeki gibi bir arayüz ile karşılaşacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir