Bu makalemizde hosting.com.tr üzerinde var olan bir hosting hizmetinizi nasıl yenileyebileceğiniz konusuna detaylı olarak değineceğiz. Aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilmek için öncelikle bir hosting hizmetine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer henüz bir hosting hizmetiniz yok ise hosting paketlerimize göz atmanızı öneririz.

1) Öncelikle müşteri hesabımıza giriş yaparak Hostinglerim butonuna tıklıyoruz.

2) Hostinglerim butonuna tıkladığımızda sahip olduğumuz tüm hosting hizmetleri görüntülenecektir. Yenilemek istediğimiz hosting hizmeti için sağ tarafta bulunan ” Yenile “ butonuna tıklıyoruz.

3) Yenile butonu ardından karşımıza çıkacak olan panel aşağıdaki gibidir. İlgili panel üzerinden yenileme işlemini hangi periyotta gerçekleştirmek istediğimizi belirliyoruz. Hosting hizmetlerinde uzun vade alımlarda indirim sağlanmaktadır. Kazancınız bölümü 1 Yıllık yenilemeye göre uzun vade alımda yapacağınız kar’ı göstermektedir.

4) Son bilgilendirme ekranı üzerinde hangi hizmeti yenilediğimiz, periyot, ücret vb. bilgiler yer almaktadır. İlgili panel üzerinde son kontrolümüzü sağlamamız ardından ” Onaylıyorum Yenile “ butonuna tıklayarak ödeme işlemimizi tamamlıyoruz.

| Hosting.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir