WordPress Hosting’inizde sitenizde kullanacağınız örneklerin güvenlik durumunu görmek ve kontrol etmek isterseniz öncelikle Plesk Panel’e giriş yapmanız gerekmektedir. Plesk Panel’e giriş yaparken takıldığınız veya sorun yaşadığınız herhangi bir durumda ilgili makalemizi inceleyebilirsiniz. Plesk Panel’e giriş yaptıktan sonra karşımıza gelen sayfada sağdaki menüde yer alan ve aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan “WordPress” sekmesine girmeniz gerekmektedir.

“WordPress” sayfasına girdiğiniz zaman sistem otomatik olarak size “Örnekler” sayfasını açar. Kullanılabilir örneklerinizin güvenlik durumunu görmek ve kontrol etmek  için “Örnekler” başlığının hemen altındaki menüde yer alan ve aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan “Güvenlik” butonuna basmanız gerekmektedir.

“Güvenlik” butonuna bastığınız zaman “WordPress Örnekleri’nin Güvenlik Durumu” başlıklı sayfa açılacaktır. Bu sayfada başlığın hemen altında yer alan ve aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan “Güvenliği Kontrol Et” butonuna basmanız güvenliği denetlemeniz için yeterli olacaktır. Güvenlikle ilgili bir sorun olduğu zaman buradan görebilirsiniz.

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments