ProMail’in Ekip Çalışma Alanı özelliği, katılımcılar arasındaki gerçek işbirliği içindir. Bbeyaz tahtada kullanılmak üzere bir takım farklı araçlar sunduğundan dolayı işbirliği yapmak için mükemmel bir araçtır ve herhangi bir katılımcı, öğeleri gerçek zamanlı olarak ekleyebilir, düzenleyebilir veya silebilir.

Beyaz Tahta Düzeni

Ekip Çalışmaları, beyaz tahta, tıpkı bir ofiste sahip olduğunuz diğer beyaz tahtalar gibi hareket eder: aynı anda birden fazla kişi çizebilir, çizgiler ve bölümleri silebilir, serbest el yazabilir veya metin kutuları kullanabilir ve çok daha fazlasını yapabilir. Beyaz tahtaya giren her kişinin adı, tahta etrafında hareket ederken ve kendi öğelerini ekledikçe veya değişiklik yaptığında da görüntülenir. (“Duyarlı” kelimesinin sonundaki “e”’nin yanındaki imleci “Nicole” ile görün.)

Beyaz tahtanın üst kısmındaki aletler çeşitlidir ve her aracın kendi kişiselleştirme seçenekleri vardır. Araçlar şunları içerir:

  • İndirme– Katılımcılar işaretlemeleri bittiğinde, beyaz tahta indirilebilir ve bir PNG dosyası olarak kaydedilebilir.
  • Kalem– Diğer herhangi bir Kalem aracı gibi, bu da tahta etrafında serbest çizgiler çizer. Gerektiğinde çizgi kalınlığını ve rengi ayarlama yeteneğine sahipsiniz.
  • Fırça– Fırça araçları, kalemden biraz daha akışkan ve daha kaligrafi çizen çizgiler çizdiğinden farklıdır. Bununla birlikte, gerektiği gibi hatların kalınlığını ve rengini değiştirebilirsiniz.
  • Silgi– Silgi, normal bir beyaz tahta silgisi işlevi görür: siz gittiğinizde siler. Silinmiş alanın kalınlığını ayarlayabilirsiniz, PLUS, beyaz tahtayı tamamen temizleme özelliğine sahiptir.
  • Çizgi Aracı– Çizgi aracı düz veya açılı çizgiler oluşturmanıza olanak tanır. Diğer çizim araçlarında olduğu gibi, oluşturduğunuz çizgilerin kalınlığını ve rengini ayarlayabilirsiniz. Bununla birlikte, çizginin stilini de seçebilirsiniz: düz, noktalı veya kesik.
  • Dikdörtgen Aracı– Bu, herhangi bir boyutta özetlenmiş veya düz kareler ve yeniden oluşturulmasını oluşturmanıza olanak tanır. Özetlenen öğeler için, anahatların kalınlığını ve rengini ayarlayabilirsiniz. Katı maddeler için, kalınlık, öğenin köşelerinin yuvarlanmasını gösterir. Daha yüksek bir kalınlık seçtiğinizde, öğenin köşeleri daha ince bir inceliğe sahip olanlardan daha yuvarlak olacak ve bu da daha keskin olacaktır. Renk seçimi dolgu rengini gösterir.
  • Çember Araçları– Dikdörtgen Aracı’na benzer, ancak daireler ve ovaller için.
  • Metin Aracı– Bu, beyaz tahtanıza metin eklemenizi sağlar. Metin süslemesi için yazı tipini, yazı tipi boyutunu ve yazı tipi rengini ayarlamanın yanı sıra “Kalın” veya “İtalik” i seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir