Bu raporda, belirttiğiniz süre için, izin verilen bağlantı sayısı ve alana gönderilen tüm iletilerin gecikmeli bağlantıları anlatılır. Gecikmeli bağlantılar Gri listede bulunanlar olacaktır, yani mesajın ne zaman gönderildiği ve gerçekte teslim edildiği zaman arasında küçük bir gecikme olduğu anlamına gelir. Ayrıca, zaman dilimi için trend çizgisini gösteren kullanışlı bir grafik vardır.

Bir alan yöneticisi raporun tarihlerini ve “Adım” ı değiştirebilir, bu da raporu saat, gün, hafta, ay veya çeyreğe göre görmek isteyip istemediğinizi ifade eder. (Başlangıç ​​ve bitiş tarihlerine göre – bu nedenle, raporun tam 3 aylık olması gerekir.) Alan Adı Yöneticileri, tarihin yanındaki grafik simgesini tıklayarak grafik türünü değiştirebilir veya raporu gerektiği gibi dışa aktarabilir. Rapordaki her sütun, artan veya azalan şekilde sıralanabilir ve sıralama, yalnızca sütun başlığını tıklatarak değiştirilebilir.

Alan adı yöneticileri, raporu Kullanıcıya göre görüntülemek için, bir bütün olarak alanın verilerini gösteren bir “Trend” raporundan da raporu değiştirebilir. Buna raporun “Modu” denir.

Aşağıdaki rapor öğeleri kullanılabilir:

  • Gün– Raporun kapsadığı haftanın günü.
  • İzin Verilen Bağlantılar– Grileştirme işleminden geçen toplam ileti sayısı ve gecikmeden posta kutusuna teslim edildi.
  • Gecikmeli Bağlantılar– Gri arama nedeniyle geciken toplam ileti sayısı.
  • Toplam– belirli bir alana yapılan toplam bağlantı sayısı. (Yani, SMTP, POP, IMAP, vb.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir