E-posta değişimleri genellikle bir veya daha fazla görev oluşturma gereği doğurabilir. Örneğin, bir satıcıyla e-posta değişimi, fiyat sayfalarında veya gönderim gereksinimlerinde güncellemeler gerektirebilir. Belki önemli bir başka gelen bir e-posta yaklaşan bir doğum günü veya yıl dönümü belirtiyor. Bu nedenle, ProMail bir e-posta mesajının içinden yeni bir görev oluşturma yeteneği içerir. Buna bir e-posta mesajını bir göreve “bağlayarak” denir.

Bir mesaja görev eklemenin birkaç yolu vardır:

  • Öncelikle istediğiniz mesajı açıp görüntüleyebilirsiniz. Mesaj görünümünden, Eylemler menüsünü tıklayın ve ardından Görev Ekle’yi seçin.
  • Diğer bir yol ise Tüm Mesajlar görünümünde mesajı seçip mesajın üzerine sağ tıklayıp içerik menüsünden “Görev Ekle” yi seçmektir.

Hangi yöntemi seçerseniz seçin, asıl görevi oluşturduğunuz yerde yeni bir görev penceresi açılır.Yeni görev kaydedildikten sonra mesajın altında bir görev kartı görüntülenir. Bu karta tıklamak, mesaja bağlı olan görevi görmenize izin verecektir. Tüm görevleri görmek için ProMail’in Görevler Bölümüne de gidebilirsiniz.

Bağlantılı Görevlerle Mesaj Bulma

Görevlere bağlı tüm iletileri hızlı bir şekilde görüntülemek için Tüm İletiler görünümünde Sıralama menüsünü genişletin ve Görevlere Bağlı’yı seçiniz. İletileriniz, listeye en üstteki görevlere bağlı iletileri yerleştirerek sıralanır.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments