ProMail, klasörlerinizde nasıl düzenlediğinizden bağımsız olarak, aldığınız tüm iletileri dizinler. Mesaj silinmediği ve hesabınızdan kaldırılmadığı sürece, arama aracı e-postaları hızlı ve kolay bir şekilde bulacaktır. ProMail ayrıca, Tüm klasörleriniz arasında arama yapmanıza olanak tanıyan Gelişmiş Arama özelliği sunar; ayrıca, Kime ve Kimden adresler, arama dizeleri ve daha fazlası gibi arama ölçütleri eklemenize olanak tanır.

Bir arama yapmak için, önce aramak istediğiniz klasöre gidin. Bu, Gelen Kutunuz, Gönderilmiş Öğeler, Taslaklar veya iletilerinizi düzenlemek için oluşturduğunuz özel klasörlerden biri olabilir. Ayrıca paylaşılan klasörlerde de arama yapabilirsiniz. Ardından, Tüm Mesajlar görünümünün üst kısmına yakın bir yerde bulunan arama çubuğuna arama ölçütlerini yazın. Ardından, büyüteç simgesini tıklayın veya klavyenizdeki Enter tuşuna basın. ProMail, eşleşmeler için görüntülediğiniz klasör içindeki mesajları otomatik olarak arar ve sonuçları görüntüler. Not: Arama kriteriniz harfler ve sayılar içerebilir. ProMail, “@,” “#” veya “%” gibi özel karakterler aramaz.

Ayrıca, ekleri olan, yanıtlanan, işaretlenen, görevlere veya daha fazlasına bağlı olan iletileri aramak için Sıralama seçeneklerini kullanmak da mümkündür. Teknik olarak bir “arama” olmasa da, mesajlarınızı belirli kriterler kullanarak sıralayabilmek, ihtiyacınız olan mesajları bulmanıza yardımcı olabilir.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments