.COM ve .NET Domain Kayıt sadece 6.99$ - Alan adınızı kaydetmek için tıklayın!

Linux Hosting

PHP Siteler, Wordpress, Joomla, Opencart, PrestaShop, Vbulletin ve Forum siteleri için en uygun seçim.

Linux Hosting Paketleri

PHP Siteler, WordPress, Joomla, Opencart, PrestaShop, Vbulletin Forum ve Laravel siteleri için


cpanel-logoBarındırma Yıllık
Mini1 Site 13.49 $
Basic 1 Site 19.95 $
Basic Large1 Site 39.95 $
Duo2 Site 29.95 $
Duo Large2 Site 49.95 $
Business3 Site 39.95 $
Business Large3 Site 79.95 $
Penta5 Site 59.95 $
Penta Large5 Site 99.95 $
Premium10 Site 79.95 $
Premium Large20 Site 159.95 $
Tek Tıkla Kurulum

Tek Tıkla Kurulum

WordPress, Opencart, Laravel gibi 300 kadar scripti otomatik kurabilir veya otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Bu işlemler için FTP bile kullanmanıza gerek yoktur.
Limitsiz Hosting

Limitsiz Özellikler

Disk, Trafik, Mail Kutusu, Veritabanı, Subdomain, FTP Kullanıcısı gibi kaynaklar limitsizdir. Limit aşımı endişesi yaşamadan sitenizi yayınlayabilirsiniz
Inbox Garantili Mail

Spam Klasörüne Düşmeyin

Tüm Mail sunucularımız SpamExpert ile güçlendirilmiş Antispam Gateway kullanmaktadır. Gönderdiğiniz iletiler güvenle teslim edilir ve asla karşı tarafın spam klasörüne düşmez.

Limitsiz Web Hosting Altyapısı

18298+ Müşteri, 13173+ hosting, 26712+ Domain . İşte hosting hizmetimizde öne çıkan bazı özellikler

Ücretsiz SSL
Ücretsiz SSL
Ücretsiz SSL hizmeti ile sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkarabilirsiniz. Google gibi arama motorları SSL hizmetini sıralama ölçütü olarak kullanır.
Bulut Hosting
Cloud Hosting Platformu
Sunucular anlık olarak takip edilmekte, beklenmedik yoğunluklarda kaynak aktarımı yapılarak sitelerinizin ve emaillerinizin kesintisiz bir şekilde çalışması sağlanır.
Türkçe cPanel veya Plesk
Türkçe Cpanel ve Plesk
Limitsiz Hosting hizmetlerimize güç katmak için dünyada en yaygın ödüllü ve güvenilir Hosting Kontrol Panel yazılımları Cpanel ile Plesk'i tercih ediyoruz.
Ücretsiz Taşıma Hizmeti
Sitenizi Ücretsiz Taşıyalım
Bir web sitesini, içeriği ve ayarları iki sunucu arasında aktarmak sizin için zahmetli ve uzun zaman alabilir. Sitenizi ücretsiz olarak taşıyarak bu süreci biz yönetiyoruz.
Yedekli DNS Hizmeti
Yedekli DNS Sunucular
Web sunucularımızdan ayrı olarak yapılandırılmış merkezi yedekli DNS altyapısı ile DNS sorunları nedeniyle site erişim problemleri ortadan kaldırılmıştır.
Ücretsiz Yedekleme Hizmeti
Ücretsiz yedekleme
Hosting.com.tr sunucuları haftalık olarak yedeklenir. Herhangi bir veri kaybında 1-7 gün arasında oluşturulmuş olan en son yedek ile siteniz tekrar aktif hale gelir.
Otomatik Script Kurulumu Hizmeti
Tek Tıkla Script Kurulumu
Wordpress, Opencart, Laravel ve benzeri onlarca hazır script son sürümleri ile kontrol panelinizde. Sadece bir kaç tık ile kolay script kurulumu yapabilirsiniz.
AntiSpam ve Virüs Koruması
AntiSpam ve Virüs Koruması
Tüm Hosting paketleri ücretsiz olarak AntiVirüs ve AntiSpam koruması altında çalışmaktadır. Eğer talep ederseniz profesyonel antispam hizmeti satın alabilirsiniz
AntiSpam ve Virüs Koruması
7/24 Teknik Destek
444 85 56 numaları telefonumuzdan veya ticket sistemimiz ile 7/24 kesintisiz destek hizmeti alabilirsiniz.

Hosting Paketlerinde Ortak Özellikler

Cloud Sunucu Sistemi Spamassasin Spam Koruması Anlık limitsiz trafik
Cloud Linux İşletim Sistemi Türkçe Hosting Kontrol Paneli Limitsiz FTP erişimi
Cpanel & Plesk Onyx Türkçe Mail Kontrol Paneli Intel Xeon Sunucular
Litespeed ve PHP suEXEC Türkçe Webmail Türkiye Lokasyonu
100% CPU Hakkı SMTP ve POP3 Desteği AspEmail - AspUpload

Sıkça Sorulan Sorular

Linux Hosting hizmetleri ile ilgili aklınıza takılan sorular ve cevapları

Linux hosting paketlerimizde kullanıcı dostu arayüze sahip, kullanım oranı en yüksek ve en kararlı CPanel kontrol paneli kullanılmaktadır.

Hosting paketlerimizde fiyatlarımız dolar olarak sabittir. Dolar kuruna bağlı olarak fiyatlarımızda artış veya azalış meydana gelmektedir. Fakat hiçbir zaman faiş fiyatlarla karşılaşmazsınız.

Maalesef Linux hosting paketlerimizde MSSQL veritabanı kullanamamaktasınız. MSSQL kullanmak için bir windows hosting satın almalısınız. Linux hosting paketlerimizde sadece MySQL veritabanı kullanılmaktadır.

Otomatik yenileme sistemimiz aktif değildir. Otomatik olarak kredi kartından yenileme ücreti alınması bazı müşterilerimiz için rahatsızlık teşkil ettiği için bu sistemi kaldırmış bulunuyoruz. Otomatik olarak yenileme ücreti almak yerine belirli sürelerde mail yoluyla tarafınıza bilgilendirme mailleri gönderiyoruz.

Bir hosting paketi siparişi verip ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra hosting paketiniz anında aktif olur ve bilgileriniz kayıtlı mail adresinize gönderilir. Aynı mesajı müşteri panelimizde bulunan mesajlarım kısmından da görüntüleyebilirsiniz.

İlgilendiğiniz linux hosting paketinizin sağ tarafında bulunan "sipariş ver" butonuna tıklayınız, karşınıza çıkan ekranda 4 farklı ekran çıkıcaktır bunlar sırasıyla;
"Yeni Domain Tescili", "Domain Transferi", "Mevcut Domain" ve "Sepetteki Domainler" bölümleridir.  Eğer mevcut bir alan adınız var ise "Mevcut domain" kısmını, yeni bir domain tescil etmek istiyorsanız "Yeni Domain Tescili" kısmını, bir domain transfer işlemi gerçekleştirerek yapmak isterseniz "Domain Transferi" kısmını veya sepete atmış olduğunuz bir domain var ise "Sepetteki Domainler" kısmını seçerek ilerlemelisiniz. Daha sonra hosting paketiniz için süre seçimi sayfası karşınıza gelecektir minimum olarak 1 yıllık alabilirsiniz fakat unutmayın daha uzun seçimlerde sistem tarafından hosting indirimi uygulanır. Daha sonra ödeme kısmına geçebilirsiniz.

Yardıma ihtiyaç duymanız durumunda canlı chat penceresi aracılığı ile satış ekibimizden yardım talep edebilirsiniz.

Bütün sunucularımızın lokasyonu İzmir Türkiye'dir. Yurtdışında sunucumuz bulunmamaktadır.

Linux hosting hizmeti kapsamında bir çok script ve web tabanlı yazılımlar desteklenmektedir. En çok tercih edilen yazılımlara örnek vermek gerekirse ;

Wordpress, PrestaShop, Opencart, Joomla, Drupal, Magento, Laravel vb. bir çok PHP Framework ve PHP ile yazılımış PHP 5.3 sürümü ve yukarısı için destek mevcuttur. Linux hosting paketleri içerisinde Softaculous aracılığı ile yazılım dosyalarına ihtiyaç duymadan kontrol panel üzerinden 300+ Uygulamanın kolayca kurulum gerçekleştirebilirsiniz.
Kolay kurulum videolu anlatımları için blog sayfamız üzerinden inceleme gerçekleştirebilirsiniz.

Linux Hosting, sunucu yönetiminde ücretsiz, açık kaynaklı ve en güvenilir yazılımlardan biri olan Linux işletim sistemli bir sunucudur. En uyumlu olduğu yazılım dili PHP programlama dilidir. Ayrıca içerik yönetim sistemi kullanmak isteyen birçok kullanıcının en çok tercih ettiği hosting türüdür. Linux hosting ile wordpress, prestashop, opencart, joomla gibi bir çok sistemin kurulumunu tek tıkla yapabilirsiniz.

Hosting paketleri arasında Mini paket hariç tüm paketlerin Large versyonları mevcuttur. İlgili paketlerin Large sürümlerinde daha yüksek CPU ve Ram, INODES(Dosya Limiti), Saatlik Mail Gönderimi vb. ekstra özellikler sağlanmaktadır.

Linux hosting paketlerinde (Duo, Business, Penta, Premium ve Large paketler) tanımlayacağınız ana domain ve hosting paketine ekleyeceğiniz add-on domainler için de Ücretsiz SSL otomatik olarak aktif olmaktadır.

Hosting paketlerinde seçiceğiniz pakete göre bir barındırma limiti yer almaktadır. Bu barındırma limiti hosting içerisine tanımlayabileceğiniz domain sayısını ifade etmektedir. Hosting paketi alırken bir ana domain belirlenir ve bu domain 1. domain olarak işlem görür, hizmet aktivasyonu sonrasında paketinize göre add-on domain olarak diğer domainlerinizi ekleyebilirsiniz.
Konu ile ilgili detaylı bilgi için makaleyi inceleyebilirsiniz.

Hosting hizmetlerinde mail kullanımı hosting paketi kapsamında sağlanmaktadır. Mail kullanımı için ekstra bir hizmet almanız gerekmemektedir. Alım yapacağınız tüm hosting paketlerinde limitsiz mail adresi oluşturabilir ve paket özelliğine göre toplam mail kotası kapsamında mail hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Konu ile ilgili detaylı bilgi için makaleyi inceleyebilirsiniz.

LiteSpeed ücretli bir web sunucu yazılımıdır. Ücretsiz alternatifi Apache 'ye göre 10 kata kadar performans artışı sağlayabilir. Özel geliştirilmiş PHP Sapi arabirimi sayesinde PHP süreçlerini daha hızlı yorumlar ve daha stabil çalışmaktadır. Apache ile 100% uyumludur ve kod değişikliği yapmanız gerekmez. Bu nedenle tüm hosting ve bayi hosting hizmetlerinde LiteSpeed kullanmaktayız.

Alım gerçekleştirdiğiniz herhangi bir hosting hizmeti için kontrol paneliniz üzerinden sınırsız subdomain oluşturabilirsiniz.
Konu ile ilgili detaylı bilgi için makaleyi inceleyebilirsiniz.

Bayi Hosting paketlerimiz için sabit ip satın alabilirsiniz. Müşteri paneli > hostinglerim > yönet > Sol menüde bulunan eklenti al kısmından sabit ip siparişi oluşturabilirsiniz.

Evet tüm sunucularımızı ve hosting hizmetlerini haftalık olarak düzenli yedekliyoruz. Ayrıca tüm sistemlerimizi felaket durumlarına ve disk arızalarına karşı günlük olarak imaj bazında yedekliyoruz. Sitenizde bir veri silerseniz veya eski tarihli bir yedek yüklemek isterseniz teknik ekibimizden bunu talep edebilirsiniz ve tamamen ücretsizdir.


MiniBasicDuoBusinessPentaPremium
Site1123510
Site Large *1123520
Disk Alanı1 GB
Aylık Trafik
Alt Alan Adı
Rumuz Domain
Ücretsiz SSL
Script
PHP Sürümleri 5.3 - 7.15.3 - 7.15.3 - 7.15.3 - 7.15.3 - 7.15.3 - 7.1
PHP Sürüm Değiştirme
.htaccess Desteği
CGI / Perl
Zend Optimizer
ionCube
Veritabanı
MySQL Adedi
SQL Server Adeti1 Adet1 Adet2 Adet3 Adet5 Adet10 Adet
Database Başına Boyut1 GB1 GB1 GB1 GB1 GB1 GB
MySQL Sürümü5.65.65.65.65.65.6
phpMyAdmin
E-Posta
E-Posta Başına Limit250 MB1 GB1 GB2 GB2 GB2 GB
Toplam E-Posta Kotası1 GB10 GB12.5 GB15 GB17.5 GB20 GB
Saatlik Mail Gönderimi25100100150150200
Saatlik Mail Gönderimi Large *-200200300300400
E-Posta Hesabı
SMTP
POP3
IMAP
E-Posta Yönlendirme
Otomatik Yanıtlayıcı
Webmail Erişimi
Spam Assasin
Antivirüs
Yönetim
Panel cPanelcPanelcPanelcPanelcPanelcPanel
FTP Yönetimi
Dosya Yöneticisi
DNS Yönetimi
E-Posta Yönetimi
Alan Adı Değiştirme
Webalizer
Özel Hata Sayfaları
Tek Tıkla Kurulum
300+ Uygulama Desteği
Haftalık Yedekleme
Kaynaklar
CPU Kullanımı 1 Core1 Core1 Core1 Core2 Core2 Core
CPU Kullanımı Large *-2 Core2 Core3 Core3 Core4 Core
Ram Kullanımı 1 GB1 GB1 GB1 GB2 GB2 GB
Ram Kullanımı Large *-2 GB2 GB3 GB3 GB4 GB
INODES 50.000100.000125.000150.000175.000200.000
INODES Large *-200.000250.000300.000350.000400.000
LokasyonTürkiyeTürkiyeTürkiyeTürkiyeTürkiyeTürkiye
Depolama BirimiSSDSSDSSDSSDSSDSSD
Kapasite2x10 Gbit/s2x10 Gbit/s2x10 Gbit/s2x10 Gbit/s2x10 Gbit/s2x10 Gbit/s
Network Uptime%99.5%99.5%99.5%99.5%99.5%99.5
Destek
Ticket 7/24
Canlı Sohbet
Telefon

* Large web hosting paketlerdeki kaynak farkını ifade etmektedir. Large paketler sadece linux hosting hizmetinde mevcuttur.