Hazır Site Aracı ile Kendi Siteni 5 Dakikada Yayınla Hemen Siteni Kur
ProMail

Kurumsal E-Posta

E-Posta E-Posta
Takvim Takvim
Rehber Rehber
Chat Chat
15 Gün boyunca hizmetten memenun kalmazanız koşulsuz iade garantisi sunuyoruz. 15 Gün İade Garantisi
Ücretsiz Site Taşıma Hizmeti ile farklı bir firmadaki web sitenizi taşıma işlemlerini yürütüyoruz. ÜCRETSİZ Taşıma

ProMail Kurumsal Mail Planları

ProMail

Küçük ölçekli işletmeler için
0,49 3,36 /ay
 • 10 GB E-posta Kotası / Hesap
 • Gelişmiş Paylaşımlı Takvim
 • Gelişmiş Adres Defteri
 • Ekip İçi Mesajlaşma
 • Ekip Yönetim Uygulamaları
 • Dosya Depolama
 • Gelişmiş Antivirüs
 • Gelişmiş Antispam
 • Ücretsiz Alan Adı
 • Tüm Cihazlardan Erişim

ProMail Plus

Yoğun posta trafiği olan kobiler için
EN Popüler
0,99 6,79 /ay
 • 50 GB E-posta Kotası / Hesap
 • Gelişmiş Paylaşımlı Takvim
 • Gelişmiş Adres Defteri
 • Ekip İçi Mesajlaşma
 • Ekip Yönetim Uygulamaları
 • Dosya Depolama
 • Gelişmiş Antivirüs
 • Gelişmiş Antispam
 • Ücretsiz Alan Adı
 • Tüm Cihazlardan Erişim

ProMail Premium

Yüksek kotaya ihtiyacı olan işletmeler için
17,99 123,59 /ay
 • 1000 GB Toplam E-posta Kotası
 • Gelişmiş Paylaşımlı Takvim
 • Gelişmiş Adres Defteri
 • Ekip İçi Mesajlaşma
 • Ekip Yönetim Uygulamaları
 • Dosya Depolama
 • Gelişmiş Antivirüs
 • Gelişmiş Antispam
 • Ücretsiz Alan Adı
 • Tüm Cihazlardan Erişim

Fiyatlar 36 aylık alımlarda geçerli aylık maliyeti ifade eder. Dilerseniz aylık satın alma gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteriler
30109+ Müşteri
Domainler
48371+ Domain
Ürünler
18890+ Site
Takım Çalışma Alanı
Müşterilerinizi, çalışanlarınızı, arkadaşlarınızı veya bunların tamamını çalışma alanınıza dahil edebilirsiniz
Gelişmiş Paylaşımlı Takvim
Toplantılarınızı ve şirketinizdeki zaman planlamasını paylaşılan takvim uygulaması ile kolayca yönetebilirsiniz.
Ekip İçi Mesajlaşma
Ekip içi mesajlaşma uygulaması ile şirketinize özel sohbet arayüzünü güvenle kullanırsınız.
Her Yerden E-Posta
Her yerden E-posta, Rehber, Takvim ve daha fazlasına anında erişimi sağlarsınız.

Yüksek Kota ve Premium Özelliklerle Gelişmiş Kurumsal E-Posta

ProMail, sektörünüz ne olursa olsun (sağlık, finans, eğitim, teknoloji veya diğer) iletişiminizi yönetmek için ihtiyacınız olan araçlara sahiptir.

ProMail Webmail

Sıradışı WebMail

ProMail Webmail, Bakım, lisans ve yönetim gerektiren yüklü uygulamaların yerini alabilir. Windows, MacOS, iOS, Android veya linux kullanıyor olabilirsiniz.

ProMail ’in web tabanlı istemcisi hem masaüstü hem de mobil cihazlarda tutarlı, güvenilir erişim sağlar. Mailleri okumak için her platformda yazılım kurmanız gerekmez. İhtiyacınız olan internet erişim olan bir cihaz.

Bağlantı Araçları

ProMail çok yönlüdür ve kullanıcılara hizmetleri birleştirmek veya ProMail'e taşımak için çeşitli araçlar sunar. Örneğin:
Birden fazla farklı e-posta adresini tek bir arayüzde birleştirin. Herhangi bir kişisel veya ticari e-posta hesabından e-posta göndermek ve almak için ProMail size yeter. Her hesap için ayrı imza bile kullanabilirsiniz.

Gmail, Office365, Mail Enable, Open X-change ve daha fazlası gibi popüler e-posta platformlarından hesapları taşıyabilirsiniz.

ProMail ile Google Drive, OneDrive ve Dropbox gibi üçüncü taraf depolama sağlayıcılarına bağlanabilir, dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.

ProMail Bağlantı Araçları

ProMail Takvim ve Görevler

Takvimler ve Görevler

ProMail Takvimi toplantıları ve etkinlikleri planlamayı kolaylaştırır.Randevu almanıza yardımcı olmak için iş veya kişisel takvimleri kuruluşunuzdaki asistanlarla veya başkalarıyla paylaşmak da mümkündür.
Takvimler ayrıca görev başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini görüntüleyebilir, çalışma saatlerini vurgulayabilir ve uluslararası tarih ve saat desteği için yeterince esnektir.

ProMail görev yönetimi, kullanıcılara günlerini, haftalarını veya aylarını düzenleme olanağı sağlar. Görevler başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini, öncelik seviyelerini, mevcut durumu ve tamamlanan yüzdeyi ayarlayabilirsiniz. Görev listeleri başkalarıyla paylaşılabilir, mobil ve masaüstü uygulamalarıyla senkronize edilebilirsiniz.

Gelişmiş Adres Defteri

Bir kullanıcının iletişim kurduğu her bir kişi hakkında ayrıntılı bilgi tutabilmek ve bunları ortak bir noktada saklamak zorunludur.

ProMail ile herhangi bir kişi için birden fazla telefon numarası, birden fazla e-posta adresi, not, önemli tarih, iş bilgisi ve daha fazlasını saklayabilirsiniz. Kişi listelerini bir kuruluştaki diğer kişilerle paylaşılabilir ve gerektiğinde mobil ve masaüstü uygulamalarıyla senkronize edilebilirsiniz.

Ek olarak, farklı kişileri gruplandıran ve e-posta gönderirken veya randevu alırken kolayca erişilebilir kılan kategoriler oluşturulabilirsiniz.

ProMail Adres Defteri

Mükemmel bir işbirliği ve e-posta deneyimi: ProMail

Kara Listeye Düşmeden, Gönderdiğiniz tüm iletiler gelen kutusuna düşer. Promail Size sorunsuz bir mail iletişimi sağlar

Gelişmiş Spam ve Virüs koruması

Spam'a Veda Edin

SpamExpert ile güçlendirilmiş ProMail Hizmeti ile asla spam mail gelmez, Gönderdiğiniz iletiler ise asla spam klasörüne düşmez

Takım ve Ekip Çalışması

Takım Çalışma Alanı

Müşterilerinizi, çalışanlarınızı, arkadaşlarınızı, ailenizi Takım Çalışma alanınıza dahil edebilirsiniz

Masaüstü, Mobil ve Taşınabilir cihazlar arası senkronizasyon

Aygıt Senkronizasyonu

ProMail eşsiz bir şekilde Windows, Mac, Android veya iOS mobil cihazlarınız, tabletleriniz ve masaüstü uygulamalarınızla çalışır

Takvim, Görev, Rehber veya Not Paylaşımı

Takvimleri ve fazlasını paylaşın

Kullanıcılar rehberlerini, takvimlerini, görevlerini ve notlarını kolayca paylaşabilir veya eşleştirebilirsiniz

Gelimiş Web tabanlı E-mail arayüzü ile heryerden kolayca erişim

Gelişmiş Webmail

E-posta, Rehber, Takvim ve daha fazlasına hem mobil cihazınızdan hem de tarayıcınızdan erişebilirsiniz. ProMail tamamen sezgiseldir ve kullanımı kolaydır

Görevler ve Notlar ile hiç bir şeyi atlamayın

Görevler ve Notlar

Görev listesi oluşturun, teslim tarihleri ayarlayın, durumu ve ilerlemeyi takip edin, hatta görevlere öncelik verin

Hosting.com.tr Blog

E-Posta Hesabı Nasıl Açılır?
Büyük bir çoğunluğunuz, ücretsiz e-posta sağlayıcılardan mutlaka kişisel bir e-posta adresi almıştır. Sosyal medya ya da herhangi bir siteye üye ol..
2020 İçin Evden Çalışma Trendleri: Evden Çalışmanın Bugünü ve Geleceği
Ofis yerine evden çalışma, herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermeden son on yılda büyük bir yükseliş yaşadı. ‘'Evden çalışma’’ dedik ama bu çalı..
Spam Mail Nedir? Nasıl Engellenir?
Resim, fotoğraf, müzik ve video gibi farklı dosya türlerinin eklenebildiğii bir nevi dijital mektup olan e-mail, kişisel ve kurumsal hayatta en çok..
Firewall Nedir?
Ağınıza gelen ve ağınızdan çıkan trafiği belirli kurallar çerçevesinde denetleyen ve bu trafiğin akışını sağlayan güvenlik sistemine “firewall” den..

Sıkça Sorulan Sorular

Promail, şirketimiz tarafından sağlanan güçlü, kararlı, kullanımı ve yönetimi kolay bir Kurumsal E-posta hizmetidir. Microsoft Exchange ve Google Suit gibi tanınmış ve pahalı servislerden daha kararlı ve daha ucuz olarak müşterilerimize sunduğumuz kurumsal e-posta çözümüdür. Promail ile paket özelliklerine göre birçok farklı özelliği bir arada kullanabilir, kişisel ajandanızı oluşturabilir, rehberinizi ve notlarınızı yükleyebilir ve takım sohbet gibi bir çok özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Promail Kurumsal E-posta hizmetinde talep ettiğiniz takdirde tüm mailleriniz ücretsiz olarak Hosting.com.tr ekibi tarafından taşınmaktadır. Bu işlem için satın alma işleminden sonra taşınacak mail ve şifre listesini destek talebi üzerinden bize iletmeniz yeterlidir. Teknik ekibimiz sizinle görüşerek en müsait anda taşıma işlemini başlatacaktır. 

Evet, IMAP desteği olan herhangi bir sağlayıcıdaki e-postalarınızı ProMail Kurumsal E-posta hizmetinize sorunsuz taşıyabilirsiniz.

E-posta trafiğinin kullanıcılar ve şirketler için önemini çok iyi biliyoruz ve bu yönde aksiyonlar alıyoruz. Promail Kurumsal E-posta hizmetinde, e-postalarınız her 3 saatte bir yedeklenir ve veri kaybı yaşanmasının önüne geçilir. Önemli bir e-posta silmeniz durumunda hemen destek talebi oluşturarak yedeğin geri yüklenmesini talep edebilirsiniz. 

Promail Kurumsal E-posta hizmetinizin kullanım miktarını öğrenmeniz elbette ki mümkündür. Kurumsal E-posta  yönetim paneline giriş yaptığınızda üst menüde bulunan raporlar sekmesine geçiş yapın. Daha sonra sol menüde bulunan disk kullanımı kısmından Promail Kurumsal E-posta hizmetinizin kullanım miktarını öğrenebilirsiniz.

Promail Kurumsal Mail hizmetinizi özel mail yapılandırması sağlayan bütün programlarda kullanabilirsiniz. Yapılandırma yaparken ihtiyacınız olan bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca https://www.hosting.com.tr/bilgi-bankasi/promail-dns-ayarlari-ve-e-posta-kurulumu/ makalemizdeki adımları da izleyebilirsiniz.   


gelen sunucu: promail.hosting.com.tr
giden sunucu: promail.hosting.com.tr

imap gelen sunucu portu: 143
pop3 gelen sunucu portu: 110
giden sunucu portu : 587

Maillerinizi Promail Kurumsal Mail hizmeti üzerinden kullanmak için yapmanız gereken DNS değişikliği bulunmaktadır. Promail Kurumsal Mail hizmetini kullanabilmek için mx kayıtlarınızı mx1.hosting.com.tr ve mx2.hosting.com.tr olarak değiştirmeniz gerekmektedir. MX Kaydı değişikliği sonrasında maillerinizi Promail Kurumsal Mail Hizmeti üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi https://www.hosting.com.tr/bilgi-bankasi/promail-dns-ayarlari-ve-e-posta-kurulumu/ adresimizden bulabilirsiniz.

ProMail Kurumsal Mail Hizmeti küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin iletişim ve işbirliği ihtiyaçlarının tamamını karşılayan, komple bir iletişim aracıdır. Takım Çalışma Alanı, Chat, Not, Takvim, Rehber, E-posta gibi ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretir. Yüksek kota, Gelişmiş Antivirüs ve Antispam Servisi sunan ProMail Kurumsal Mail Hizmeti, gönderdiğiniz e-postaların inbox klasörüne düşmesini garanti eder, sizde hiçbir işi kaçırmadığınızdan emin olursunuz.

Promail Kurumsal E-posta hizmetinize tanımladığınız e-posta adreslerinizi dilediğiniz zaman silebilir veya değiştirebilirsiniz. Bu işlem için kurumsal e-posta yönetim panelinize giriş yaparak silmek veya değiştirmek istediğiniz hesap üzerinden işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal e-posta yönetim paneline https://promail.hosting.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Öncelikle Promail servisimizdeki hangi paketin sizin için uygun olduğuna karar vermeniz gerekmekte. Kurumsal E-Posta linkinden mevcut paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Daha sonra Promail Kurumsal E-Posta ürünümüzü satın almak için Hosting.com.tr sitemize mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yapın > satın almayı düşündüğünüz Promail paketinin sipariş ver butonuna tıklayın > satın alma süresini ve ihtiyacınız olan mail kutusu sayısını seçin ve devam edin butonuna tıklayınız ödeme adımını gerçekleştirdikten sonra Promail Kurumsal E-posta hizmetiniz aktif olacaktır.

Promail Kurumsal E-posta hizmetini diğer ücretsiz mail servislerinden ayıran farkları kısaca şöyle açıklayabiliriz. Yüksek kapasiteli mail hesapları, inbox garantili mail gönderimi, yüksek boyutlu dosya eki gönderimiyüksek saatlik mail gönderimi ve hesabınıza atanmış teknik destek personeli ProMail Kurumsal E-posta hizmetini muadillerinden ayıran özelliklerinden birkaçıdır.

Evet. Promail Kurumsal E-posta hizmetimiz ile spam mail olarak adlandırılan istenmeyen mailleri dilediğiniz gibi engelleyebilirsiniz. Üstelik konu, mail adresi ve site uzantısı gibi engellemeler Promail Kurumsal Mail hizmetimizde mevcut. Ayrıca bu işlemi teknik ekibimizden de talep edebilirsiniz. 

Promail Kurumsal E-posta hizmetimiz ile kullanımınıza sunduğumuz SpamExperts, profesyonel ve ücretli bir antispam yazılımıdır. Eğitilebilir, yönetilebilir ve sürekli güncellenen bir yapıya sahip SpamExperts ile spam maillerden tamamen kurtulabilirsiniz. Dünya'nın önde gelen spam mail filtresi olarak kabul edilen SpamExperts ile Promail Kurumsal E-posta hizmetinizi gönül rahatlığı ile istenmeyen maillere maruz kalmadan kullanabilirsiniz.

Çözüm Odaklı Destek

Çerezler Hakkında BilgilendirmeAlışveriş deneyiminizi geliştirmek ve hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Hosting.com.tr'yi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.
Tamam