Ücretsiz Domain Fırsatı - Tüm Hosting Paketleriyle - Hemen İncele!
ProMail

Kurumsal E-Posta

E-posta
E-Posta
E-posta
Takvim
E-posta
Rehber
E-posta
Notlar
E-posta
Chat
E-posta
Takım

0,49 2,98 'dan Başlayan Fiyatlar

ProMail Paketleri

E-Mail, Takım Alanı, Takvim, Chat, Webmail, Dosya Paylaşımı ihtiyaçlarını çözüme kavuşturur

Paketler MailBox Mail Eki Antispam Takvim Drive Ekip
Standart 10 GB /Mail 50 MB Spamexpert $0,49 2,98 /ay
Profesyonel 50 GB /Mail 100 MB Spamexpert $0,99 6,03 /ay
Esnek 1 TB Toplam 200 MB Spamexpert $17,99 109,55₺ /ay
Takım Çalışması ile birlikte çalışın
Takım Çalışma Alanı
Müşterilerinizi, çalışanlarınızı, arkadaşlarınızı, ailenizi veya bunların tamamını çalışma alanınıza dahil edebilirsiniz.
Paylaşımlı takvimler ile toplantıları planlayın
Paylaşımlı Takvim
Toplantılarınızı ve şirketinizdeki zaman planlamasını paylaşılan takvim uygulaması ile kolayca yönetebilirsiniz.
Görevler ve Notlar
Görevler ve Notlar
Görev listesi oluşturun, teslim tarihleri ayarlayın, durumu ve ilerlemeyi takip edin, hatta görevlere öncelik verin.
Grup sohbeti ile hızlı iletişim
Grup Sohbeti
Şirket içi iletişimi en basit düzeye indirmek için yerleşik sohbet uygulamasını kullanabilirsiniz.

Mükemmel bir işbirliği ve e-posta deneyimi: ProMail

Kara Listeye Düşmeden, Gönderdiğiniz tüm iletiler gelen kutusuna düşer. Promail Size sorunsuz bir mail iletişimi sağlar

Gelişmiş Spam ve Virüs koruması

Spam'a Veda Edin

SpamExpert ile güçlendirilmiş ProMail Hizmeti ile asla spam mail gelmez, Gönderdiğiniz iletiler ise asla spam klasörüne düşmez

Takım ve Ekip Çalışması

Takım Çalışma Alanı

Müşterilerinizi, çalışanlarınızı, arkadaşlarınızı, ailenizi Takım Çalışma alanınıza dahil edebilirsiniz

Masaüstü, Mobil ve Taşınabilir cihazlar arası senkronizasyon

Aygıt Senkronizasyonu

ProMail eşsiz bir şekilde Windows, Mac, Android veya iOS mobil cihazlarınız, tabletleriniz ve masaüstü uygulamalarınızla çalışır

Takvim, Görev, Rehber veya Not Paylaşımı

Takvimleri ve fazlasını paylaşın

Kullanıcılar rehberlerini, takvimlerini, görevlerini ve notlarını kolayca paylaşabilir veya eşleştirebilirsiniz

Gelimiş Web tabanlı E-mail arayüzü ile heryerden kolayca erişim

Gelişmiş Webmail

E-posta, Rehber, Takvim ve daha fazlasına hem mobil cihazınızdan hem de tarayıcınızdan erişebilirsiniz. ProMail tamamen sezgiseldir ve kullanımı kolaydır

Görevler ve Notlar ile hiç bir şeyi atlamayın

Görevler ve Notlar

Görev listesi oluşturun, teslim tarihleri ayarlayın, durumu ve ilerlemeyi takip edin, hatta görevlere öncelik verin

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, IMAP desteği olan herhangi bir sağlayıcıdaki e-postalarınızı ProMail'e sorunsuz taşıyabilirsiniz.

Promail, şirketimiz tarafından sağlanan güçlü, kararlı, kullanımı ve yönetimi kolay bir kurumsal mail hosting ürünüdür. Exchange mail ve G suit gibi tanınmış ve pahalı servislerden daha kararlı ve daha ucuz olarak müşterilerimize sunduğumuz kurumsal mail çözümüdür. Promail ile paket özelliklerine göre birçok farklı özelliği bir arada kullanabilir, kişisel ajandanızı oluşturabilir, rehberinizi ve notlarınızı yükleyebilir ve takım chat gibi bir çok özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Promail kurumsal mail hizmetinize tanımladığınız mail adreslerinizi dilediğiniz zaman silebilir ve değiştirebilirsiniz. Bu işlem için Promail Yönetim Paneli'ne giriş yaparak silmek veya değiştirmek istediğiniz hesap üzerinden işlemleri gerçekleştirebilirsiniz

Maillerinizi Promail Kurumsal Mail Hizmeti üzerinden kullanmak için yapmanız gereken DNS değişikliği bulunmaktadır. Promail Kurumsal Mail Hizmetini kullanabilmek için mx kayıtlarınızı mx1.hosting.com.tr ve mx2.hosting.com.tr olarak değiştirmeniz gerekmektedir. MX Kaydı değişikliği sonrasında maillerinizi Promail Kurumsal Mail Hizmeti üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz.

ProMail Kurumsal Mail Hizmeti küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin iletişim ve işbirliği ihtiyaçlarının tamamını karşılayan, komple bir iletişim aracıdır. Takım Çalışma Alanı, Chat, Not, Takvim, Rehber, E-posta gibi ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretir. Yüksek kota, Gelişmiş Antivirüs ve Antispam Servisi sunan ProMail Kurumsal Mail Hizmeti, gönderdiğiniz e-postaların inbox klasörüne düşmesini garanti eder, sizde hiçbir işi kaçırmadığınızdan emin olursunuz.

Promail Kurumsal Mail Hizmeti'ni diğer ücretsiz mail servislerinden ayıran farkları kısaca şöyle açıklayabiliriz. Yüksek kapasiteli mail hesapları, inbox garantisi, yüksek boyutlu dosya eki gönderimiyüksek saatlik mail gönderimi ve hesabınıza atanmış teknik destek personeli ProMail Kurumsal Mail Hizmeti'ni muadillerinden ayıran özelliklerinden birkaçıdır.

Öncelikle Promail servisimizdeki hangi paketin sizin için uygun olduğuna karar vermeniz gerekmekte. Kurumsal E-osta linkinden mevcut paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Daha sonra Promail Kurumsal E-Posta ürünümüzü satın almak için hosting.com.tr sitemize mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yapın > satın almayı düşündüğünüz Promail paketinin sipariş ver butonuna tıklayın > satın alma süresini ve ihtiyacınız olan mail kutusu sayısını seçin ve devam edin butonuna tıklayınız ödeme adımını gerçekleştirdikten sonra Promail Kurumsal Mail hizmetiniz aktif olacaktır.

Promail Kurumsal Mail hizmetinizi özel mail yapılandırması sağlayan bütün programlarda kullanabilirsiniz. Yapılandırma yaparken ihtiyacınız olan bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

gelen sunucu: promail.hosting.com.tr
giden sunucu: promail.hosting.com.tr

imap gelen sunucu portu: 143
pop3 gelen sunucu portu: 110
giden sunucu portu : 587

Promail Kurumsal Mail hizmetinizin kullanım miktarını öğrenmeniz elbette ki mümkündür. Kurumsal Mail Yönetim Paneli'ne giriş yaptığınızda üst menüde bulunan raporlar sekmesine geçiş yapın > daha sonra sol menüde bulunan disk kullanımı kısmından Promail Kurumsal Mail hizmetinizin kullanım miktarını öğrenebilirsiniz.

Evet. Promail Kurumsal Mail hizmetimiz ile spam mail olarak adlandırılan istenmeyen mailleri dilediğiniz gibi engelleyebilirsiniz. Üstelik konu, mail adresi ve site uzantısı gibi engellemeler Promail Kurumsal Mail hizmetimizde mevcut.

Promail Kurumsal Mail hizmetimiz ile kullanımınıza sunduğumuz SpamExperts, profesyonel ve ücretli bir antispam yazılımıdır. Eğitilebilir, yönetilebilir ve sürekli güncellenen bir yapıya sahip SpamExperts ile spam maillerden tamamen kurtulabilirsiniz. Dünya'nın önde gelen spam mail filtresi olarak kabul edilen SpamExperts ile Promail Kurumsal Mail hizmetinizi gönül rahatlığı ile istenmeyen maillere maruz kalmadan kullanabilirsiniz.

Çözüm Odaklı Destek