ProMail

Kurumsal E-Posta

Kurumal E-posta hizmeti.
E-Posta
Takvim ve ajanda hizmeti.
Takvim
Kişi rehberi ve senkronizasyonu.
Rehber
Not alma, saklama ve paylaşma.
Notlar
Canlı anında sohbet hizmeti.
Chat
Takım alanı ve görev organize etme.
Takım

0,49 2,84 'dan Başlayan Fiyatlar

Kurumsal E-Posta Paketleri

E-Mail, Takım Alanı, Takvim, Chat, Webmail, Dosya Paylaşımı ihtiyaçlarını çözüme kavuşturur.

Paketler MailBox Mail Eki Antispam Takvim Drive Ekip
Standart 10 GB /Mail 50 MB Spamexpert $0,49 2,84 /ay
Profesyonel 50 GB /Mail 100 MB Spamexpert $0,99 5,73 /ay
Esnek 1 TB Toplam 200 MB Spamexpert $17,99 104,34₺ /ay

ProMail, Herhangi Bir İşletme İçin İdeal Çözüm

ProMail, sektörünüz ne olursa olsun (sağlık, finans, eğitim, teknoloji veya diğer) iletişiminizi yönetmek için ihtiyacınız olan araçlara sahiptir.

ProMail Webmail

Sıradışı WebMail

ProMail Webmail, Bakım, lisans ve yönetim gerektiren yüklü uygulamaların yerini alabilir. Windows, MacOS, iOS, Android veya linux kullanıyor olabilirsiniz.

ProMail ’in web tabanlı istemcisi hem masaüstü hem de mobil cihazlarda tutarlı, güvenilir erişim sağlar. Mailleri okumak için her platformda yazılım kurmanız gerekmez. İhtiyacınız olan internet erişim olan bir cihaz.

Bağlantı Araçları

ProMail çok yönlüdür ve kullanıcılara hizmetleri birleştirmek veya ProMail'e taşımak için çeşitli araçlar sunar. Örneğin:
Birden fazla farklı e-posta adresini tek bir arayüzde birleştirin. Herhangi bir kişisel veya ticari e-posta hesabından e-posta göndermek ve almak için ProMail size yeter. Her hesap için ayrı imza bile kullanabilirsiniz.

Gmail, Office365, Mail Enable, Open X-change ve daha fazlası gibi popüler e-posta platformlarından hesapları taşıyabilirsiniz.

ProMail ile Google Drive, OneDrive ve Dropbox gibi üçüncü taraf depolama sağlayıcılarına bağlanabilir, dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.

ProMail Bağlantı Araçları

ProMail Takvim ve Görevler

Takvimler ve Görevler

ProMail Takvimi toplantıları ve etkinlikleri planlamayı kolaylaştırır.Randevu almanıza yardımcı olmak için iş veya kişisel takvimleri kuruluşunuzdaki asistanlarla veya başkalarıyla paylaşmak da mümkündür.
Takvimler ayrıca görev başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini görüntüleyebilir, çalışma saatlerini vurgulayabilir ve uluslararası tarih ve saat desteği için yeterince esnektir.

ProMail görev yönetimi, kullanıcılara günlerini, haftalarını veya aylarını düzenleme olanağı sağlar. Görevler başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini, öncelik seviyelerini, mevcut durumu ve tamamlanan yüzdeyi ayarlayabilirsiniz. Görev listeleri başkalarıyla paylaşılabilir, mobil ve masaüstü uygulamalarıyla senkronize edilebilirsiniz.

Gelişmiş Adres Defteri

Bir kullanıcının iletişim kurduğu her bir kişi hakkında ayrıntılı bilgi tutabilmek ve bunları ortak bir noktada saklamak zorunludur.

ProMail ile herhangi bir kişi için birden fazla telefon numarası, birden fazla e-posta adresi, not, önemli tarih, iş bilgisi ve daha fazlasını saklayabilirsiniz. Kişi listelerini bir kuruluştaki diğer kişilerle paylaşılabilir ve gerektiğinde mobil ve masaüstü uygulamalarıyla senkronize edilebilirsiniz.

Ek olarak, farklı kişileri gruplandıran ve e-posta gönderirken veya randevu alırken kolayca erişilebilir kılan kategoriler oluşturulabilirsiniz.

ProMail Adres Defteri

Takım Çalışması ile birlikte çalışın

Takım Çalışma Alanı

Müşterilerinizi, çalışanlarınızı, arkadaşlarınızı, ailenizi veya bunların tamamını çalışma alanınıza dahil edebilirsiniz.
Paylaşımlı takvimler ile toplantıları planlayın

Paylaşımlı Takvim

Toplantılarınızı ve şirketinizdeki zaman planlamasını paylaşılan takvim uygulaması ile kolayca yönetebilirsiniz.
Görevler ve Notlar

Görevler ve Notlar

Görev listesi oluşturun, teslim tarihleri ayarlayın, durumu ve ilerlemeyi takip edin, hatta görevlere öncelik verin.
Grup sohbeti ile hızlı iletişim

Grup Sohbeti

Şirket içi iletişimi en basit düzeye indirmek için yerleşik sohbet uygulamasını kullanabilirsiniz.

Kurumsal E-Posta Çözümü: ProMail

Kara listelere takılmadan gönderdiğiniz tüm iletiler gelen kutusuna düşer. Promail size sorunsuz bir mail iletişimi sağlar.

Gelişmiş Spam ve Virüs koruması.

Spam'a Veda Edin

SpamExpert ile güçlendirilmiş ProMail ile asla spam mail gelmez. Gönderdiğiniz iletiler ise asla spam klasörüne düşmez.

Takım ve Ekip Çalışması.

Takım Çalışma Alanı

Müşterilerinizi, çalışanlarınızı, arkadaşlarınızı, ailenizi Takım Çalışma alanınıza dahil edebilirsiniz.

Masaüstü, Mobil ve Taşınabilir cihazlar arası senkronizasyon.

Aygıt Senkronizasyonu

ProMail eşsiz bir şekilde Windows, Mac, Android veya iOS mobil cihazlarınız, tabletleriniz ve masaüstü uygulamalarınızla çalışır.

Takvim, Görev, Rehber veya Not Paylaşımı.

Takvimleri ve fazlasını paylaşın

Kullanıcılar rehberlerini, takvimlerini, görevlerini ve notlarını kolayca paylaşabilir veya eşleştirebilirsiniz.

Gelimiş Web tabanlı E-mail arayüzü ile heryerden kolayca erişim.

Gelişmiş Webmail

E-posta, Rehber, Takvim ve daha fazlasına hem mobil cihazınızdan hem de tarayıcınızdan erişebilirsiniz. ProMail tamamen sezgiseldir ve kullanımı kolaydır.

Görevler ve Notlar ile hiç bir şeyi atlamayın.

Görevler ve Notlar

Görev listesi oluşturun, teslim tarihleri ayarlayın, durumu ve ilerlemeyi takip edin, hatta görevlere öncelik verin.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, IMAP desteği olan herhangi bir sağlayıcıdaki e-postalarınızı ProMail'e sorunsuz taşıyabilirsiniz.

Promail, şirketimiz tarafından sağlanan güçlü, kararlı, kullanımı ve yönetimi kolay bir kurumsal mail hosting ürünüdür. Exchange mail ve G suit gibi tanınmış ve pahalı servislerden daha kararlı ve daha ucuz olarak müşterilerimize sunduğumuz kurumsal mail çözümüdür. Promail ile paket özelliklerine göre birçok farklı özelliği bir arada kullanabilir, kişisel ajandanızı oluşturabilir, rehberinizi ve notlarınızı yükleyebilir ve takım chat gibi bir çok özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Promail kurumsal mail hizmetinize tanımladığınız mail adreslerinizi dilediğiniz zaman silebilir ve değiştirebilirsiniz. Bu işlem için Promail Yönetim Paneli'ne giriş yaparak silmek veya değiştirmek istediğiniz hesap üzerinden işlemleri gerçekleştirebilirsiniz

Maillerinizi Promail Kurumsal Mail Hizmeti üzerinden kullanmak için yapmanız gereken DNS değişikliği bulunmaktadır. Promail Kurumsal Mail Hizmetini kullanabilmek için mx kayıtlarınızı mx1.hosting.com.tr ve mx2.hosting.com.tr olarak değiştirmeniz gerekmektedir. MX Kaydı değişikliği sonrasında maillerinizi Promail Kurumsal Mail Hizmeti üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz.

ProMail Kurumsal Mail Hizmeti küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin iletişim ve işbirliği ihtiyaçlarının tamamını karşılayan, komple bir iletişim aracıdır. Takım Çalışma Alanı, Chat, Not, Takvim, Rehber, E-posta gibi ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretir. Yüksek kota, Gelişmiş Antivirüs ve Antispam Servisi sunan ProMail Kurumsal Mail Hizmeti, gönderdiğiniz e-postaların inbox klasörüne düşmesini garanti eder, sizde hiçbir işi kaçırmadığınızdan emin olursunuz.

Promail Kurumsal Mail Hizmeti'ni diğer ücretsiz mail servislerinden ayıran farkları kısaca şöyle açıklayabiliriz. Yüksek kapasiteli mail hesapları, inbox garantisi, yüksek boyutlu dosya eki gönderimiyüksek saatlik mail gönderimi ve hesabınıza atanmış teknik destek personeli ProMail Kurumsal Mail Hizmeti'ni muadillerinden ayıran özelliklerinden birkaçıdır.

Öncelikle Promail servisimizdeki hangi paketin sizin için uygun olduğuna karar vermeniz gerekmekte. Kurumsal E-osta linkinden mevcut paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Daha sonra Promail Kurumsal E-Posta ürünümüzü satın almak için hosting.com.tr sitemize mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yapın > satın almayı düşündüğünüz Promail paketinin sipariş ver butonuna tıklayın > satın alma süresini ve ihtiyacınız olan mail kutusu sayısını seçin ve devam edin butonuna tıklayınız ödeme adımını gerçekleştirdikten sonra Promail Kurumsal Mail hizmetiniz aktif olacaktır.

Promail Kurumsal Mail hizmetinizi özel mail yapılandırması sağlayan bütün programlarda kullanabilirsiniz. Yapılandırma yaparken ihtiyacınız olan bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

gelen sunucu: promail.hosting.com.tr
giden sunucu: promail.hosting.com.tr

imap gelen sunucu portu: 143
pop3 gelen sunucu portu: 110
giden sunucu portu : 587

Promail Kurumsal Mail hizmetinizin kullanım miktarını öğrenmeniz elbette ki mümkündür. Kurumsal Mail Yönetim Paneli'ne giriş yaptığınızda üst menüde bulunan raporlar sekmesine geçiş yapın > daha sonra sol menüde bulunan disk kullanımı kısmından Promail Kurumsal Mail hizmetinizin kullanım miktarını öğrenebilirsiniz.

Evet. Promail Kurumsal Mail hizmetimiz ile spam mail olarak adlandırılan istenmeyen mailleri dilediğiniz gibi engelleyebilirsiniz. Üstelik konu, mail adresi ve site uzantısı gibi engellemeler Promail Kurumsal Mail hizmetimizde mevcut.

Promail Kurumsal Mail hizmetimiz ile kullanımınıza sunduğumuz SpamExperts, profesyonel ve ücretli bir antispam yazılımıdır. Eğitilebilir, yönetilebilir ve sürekli güncellenen bir yapıya sahip SpamExperts ile spam maillerden tamamen kurtulabilirsiniz. Dünya'nın önde gelen spam mail filtresi olarak kabul edilen SpamExperts ile Promail Kurumsal Mail hizmetinizi gönül rahatlığı ile istenmeyen maillere maruz kalmadan kullanabilirsiniz.

Çözüm Odaklı Destek