.COM Domain Kayıt veya Transfer 9.95$ yerine sadece 7.95$ - Alan adınızı kaydetmek için tıklayın!

Bayi Hosting

Siz müşterilerinizi yönetin, web sitelerinizi bize bırakın. Bayi paketlerimizde adet sınırı olmadan hosting açabilir, her bir hosting hesabı için bağımsız kontrol panel tanımlayabilirsiniz.

  • Tek Tıkla Kurulum
  • Marka Yok
  • Limitsiz Özellikler
  • İnbox Garantili Mail
  • Antivirüs ve Güvenlik
  • Ücretsiz SSL
  • LiteSpeed Web Server
  • Türkçe Panel
  • 7/24 Teknik Destek
  • Güvenilir Altyapı

Sadece $1 / İlk Ay * * 31 Aralık 2018 tarihine kadar alımlarda geçerlidir.

Paketleri İncele

Linux Bayi Hosting Paketleri

PHP Siteler, Wordpress, Joomla, Opencart, PrestaShop, Vbulletin ve Forum siteleri için en uygun seçim.

cpanel-logo Site Sayısı Ücret Satın Al
Mini 10 Site 10 GB $9.95 $1.00
*ilk Ay Fiyatı
Starter 25 Site 25 GB $12.95 $3.00
*ilk Ay Fiyatı
Business 50 Site 50 GB $24.95 $5.00
*ilk Ay Fiyatı
Pro Limitsiz 100 GB $39.95 $10.00
*ilk Ay Fiyatı

Windows Bayi Hosting Paketleri

Proticaret, Asp.Net 2.0, 3.5 ve 4.5 Siteler, Klasik ASP veya SQL Server gereken projeler için en uygun seçim

plesk-logo Site Sayısı Ücret Satın Al
Mini 10 Site 10 GB $9.95 $1.00
*ilk Ay Fiyatı
Starter 25 Site 25 GB $12.95 $3.00
*ilk Ay Fiyatı
Business 50 Site 50 GB $24.95 $5.00
*ilk Ay Fiyatı
Pro Limitsiz 100 GB $39.95 $10.00
*ilk Ay Fiyatı

Seo Bayi Hosting Paketleri

Birden çok siteniz varsa ve farklı ip adreslerinde barındırmak istiyorsanız en iyi seçim. Wordpress ile 100% uyumlu Seo Paketleri

plesk-logo Class IP Site Sayısı SSD Disk Ücret Satın Al
Starter 4 Adet 12 Site 6 GB $9.95 $1.00
*ilk Ay Fiyatı
Lite 8 Adet 24 Site 12 GB $14.95 $3.00
*ilk Ay Fiyatı
Pro 12 Adet 36 Site 18 GB $24.95 $5.00
*ilk Ay Fiyatı

Bayi Hosting için Herşey

Düşük fiyat ve yüksek performanslı çoklu (reseller hosting) hosting hizmeti. Linux için Cpanel ve Windows için Plesk panel desteği

Cloud Hosting Platformu

Sunucu anlık olarak takip edilmekte, beklenmedik yoğunlukların oluşması durumunda kaynak aktarımı yapılarak web sitelerinizin ve emaillerinizin kesintisiz bir şekilde çalışması sağlanır.

Türkçe Cpanel ve Linux

Linux Hosting paketlerimiz Dünyanın en çok tercih ettiği Ödüllü ve güvenilir Linux Kontrol Panel platformu Cpanel ile birlikte çalışmaktadır.

Türkçe Plesk ve Windows

Windows Hosting paketlerimiz ise kolay kullanıma sahip arayüzü ile kullanıcıların en çok tercih ettiği Windows tabanlı Plesk Panel ile birlikte çalışmaktadır.

Yedekli DNS Sunucular

Web sunucularımızdan ayrı olarak yapılandırılmış merkezi yedekli DNS altyapısı ile DNS sorunları nedeniyle site erişim problemleri ortadan kaldırılmıştır.

Ücretsiz yedekleme

Hosting.com.tr sunucuları haftalık olarak yedeklenir. Herhangi bir veri kaybında 1-7 gün arasında oluşturulmuş olan en son yedek ile siteniz tekrar aktif hale gelir.

Tek Tıkla Script Kurulumu

Wordpress, Joomla, Drupal ve benzeri onlarca hazır script son sürümleri ile kontrol panelinizde. Sadece bir kaç tık ile kolay script kurulumu yapabilirsiniz.

Anti Spam ve Anti Virüs

Bayi hosting hizmetinde yer alan siteler ücretsiz olarak Anti Virüs ve Anti Spam koruması altında çalışmaktadır.

Ücretsiz DNS

Dilerseniz sitelerinizi global DNS hizmetimize yönlendirerek merkezi ve yedekli bir DNS sistemine sahip olabilirsiniz.

7/24 Teknik Destek

Konusunda uzman ekibimiz tarafından telefon veya destek sistemimiz ile 7/24 kesintisiz yardım hizmeti alabilirsiniz.

Hosting Paketlerinde Ortak Özellikler

Cloud Sunucu Sistemi Spamassasin Spam Koruması Anlık limitsiz trafik
Cloud Linux İşletim Sistemi Türkçe Hosting Kontrol Paneli Limitsiz FTP erişimi
Cpanel & Plesk Onyx Türkçe Mail Kontrol Paneli Intel Xeon Sunucular
Litespeed ve PHP suEXEC Türkçe Webmail Türkiye Lokasyonu
100% CPU Hakkı SMTP ve POP3 Desteği AspEmail - AspUpload

Sıkça Sorulan Sorular

Bayi Hosting hizmetleri ile ilgili aklınıza takılan sorular ve cevapları

Bayi Hosting veya ingilizce adıyla Reseller Host normal web hosting gibidir, farkı ise bayi hosting satışı yapabileceğiniz bir sistemdir. Örneğin Bayi Business hosting paketimizi aldığınız takdirde bu hostinginizde 50 adet web sitesi barındırabilirsiniz.

Bu tamamen barındıracağınız web sitelerine bağlıdır. Eğer barındıracağınız siteler arasında yüksek trafikli site bulunuyorsa VDS sunucu tavsiye ederiz, çünkü VDS sunucunuzda bulunan donanımlar sadece sizin siteleriniz için çalışmaktadır. Bu yüzden bayi hesabınıza göre VDS sunucunuzda daha yüksek performansa sahip olursunuz.

Bayi hosting (Reseller Hosting) sunucuları markasızdır (White Label). Yani sunucu içerisinde ve hizmette Hosting.com.tr ile ilgili hiç bir ibare bulunmaz. Bu sayede satış yaptığınız müşterileriniz sunduğumuz hizmetiler ile fiyatlarınızı kıyaslayamaz. Bayi sunucularımız tıpkı hosting hizmeti sunduğumuz diğer sunucular gibi tüm teknik ve güvenlik özelliklerine sahiptir. Sunucu yönetimi uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Evet tüm bayi paketlerinde (Reseller Hosting) tıpkı hosting hizmetinde olduğu gibi hizmet süresi boyunca Ücretsiz SSL desteği mevcuttur. Ücretsiz SSL desteği siteyi ekledikten yaklaşık 24 saat içerisinde otomatik olarak kurulmaktadır. Bir site eklediğinizde Ücretsiz SSL hizmetinin aktif olması için bir süre bekleyin. Çalışmazsa destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunla birlikte sitenizde bazı düzenlemeler yapmanız gerekebilir.

LiteSpeed ücretli bir web sunucu yazılımıdır. Ücretsiz alternatifi Apache 'ye göre 10 kata kadar performans artışı sağlayabilir. Özel geliştirilmiş PHP Sapi arabirimi sayesinde PHP süreçlerini daha hızlı yorumlar ve daha stabil çalışmaktadır. Apache ile 100% uyumludur ve kod değişikliği yapmanız gerekmez. Bu nedenle tüm hosting ve bayi hosting hizmetlerinde LiteSpeed kullanmaktayız.

Bayi hosting (Reseller Hosting) hizmetinde web sitesi trafiği ölçülmez, yani sınırsızdır. Ayrıca limitsiz veritabanı, limitsiz mail kutusu, limitsiz FTP ve limitsiz subdomain gibi bir çok bileşen limitsizdir.

Evet Bayi hosting paketlerinde özel ip adresi sağlanmaktadır. Fiyat ve detaylar için satış ve destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Linux Bayi hizmetlerinde cPanel, Windows Bayi hizmetlerinde ve SEO Bayi paketlerinde Plesk kontrol panel desteği verilmektedir.

Bayi hosting hizmeti yeniden satış veya reseller hosting olarak tanımlanabilir. Bu hizmette Hosting.com.tr markası ve ürünleri ile ilişkili fiyat, logo, reklam veya belirteç bulunmaz. Bayi olmak için ürünlerden birini satın alıp yeniden satış yapabilirsiniz. Bu nedenle herhangi bir şart yoktur. Barındırılacak siteler içerisinde hosting sözleşmelerimizde belirtilen sakıncalı içerikler barındırılamaz.