.COM ve .NET Domain Kayıt sadece 6.99$ - Alan adınızı kaydetmek için tıklayın!

ProMail Kurumsal Mail

Herhangi bir mobil veya masaüstü istemciden E-posta, Rehber, Takvim ve daha fazlasına anında erişim sağlayabilirsiniz! ProMail Hizmeti son derece sezgisel ve kullanımı kolay bir yapı sunar.

E-posta
E-Posta
E-posta
Takvim
E-posta
Rehber
E-posta
Notlar
E-posta
Chat
E-posta
Takım

$0.49 'dan Başlayan Fiyatlar

Paketleri İncele

ProMail Kurumsal Mail Hosting

Kurumsal E-Mail hizmeti, Ortak Takım Çalışma, Takvim, Grup Chat, Webmail, Dosya Paylaşımı ile işletmelerin tüm iletişim ihityaçlarını çözüme kavuşturur.

MailBox Ücret / Ay Satın Al
Standart 10 GB / Mail 0.49 $ /Ay *
Profesyonel 50 GB / Mail 0.79 $ /Ay *
Esnek 1 TB Total 9.99 $ /Ay *

SpamExpert Kontrol Paneli. Basit & Yönetilebilir.

Sezgisel ve kendi kendine öğrenen akıllı teknolojisi sayesinde çok fazla ayar yapmanız gerekmez. Yönetmek istersenizde çok güçlü araçlarla birlikte gelir. Bu sayede hem profesyönel hemde bireysel kullanıcılar için Basit & Yönetilebilir bir arayüz sunar.

AntiSpam Paneli

Mail trafiğinizi gerçek zamanlı izleyebilir, belirsiz mesajları inceleyebilir, karantinaya alınan öğeleri görebilir ve yönetebilirsiniz.

Kurulumu Basittir

Tüm mail trafiğinizi üzerine alır ve trafiği temizledikten sonra sunucunuza iletir. Yapmanız gereken tek şey MX kayıtlarınızı bize yönlendirmek.

Detaylı İstatistik

Geriye dönük, gelen ve giden postaları, engellediği spam ve virüsleri, belirsiz mesajları ve kara listeye alınan iletilerin sayısını görebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

ProMail Mail Hosting hizmetleri ile ilgili aklınıza takılan sorular ve cevapları