444 85 56 

Diğer Sunduğumuz Servisler

SSL Sertifikalaru, Kurumsal Posta Servisi, Anti Spam, Firewall DDos Koruması, Saldırı Tespiti, Özel IP Adresi, Sunucu destek hizmetleri

Ürünleri İnceleyin

SSL Sertifikaları

SSL Sertifikaları

Sitelerinizi Emniyete Alın! Sunduğumuz uygun fiyatlı SSL Sertifikaları ile E-ticaret dahil bir çok alanda ziyaretçileriniz gizliliğini sağlayın. Bir çok farklı tür ve fiyat aralığında SSL Ürünlerini inceleyin.

Kurumsal Mail

Kurumsal E-posta Yakında...

Mail trafiği sizin için hayati bir önem taşıyorsa bu hizmet sayesinde Masaüstü, Dizüstü, Tablet ve telefonda eş zamanlı posta kullanabilirsiniz ve daha geniş depolama alanı sayesinde hiç bir ileteyi kaçırmazsınız.

Anti Spam Servisi

Anti Spam Yakında...

Gelen kutunuzda her gün rahatsız edici düzeyde reklam ve tanıtım amaçlı iletilermi görüyorsunuz. Sunduğumuz ödüllü Antispam Gateway servisimiz ile spam iletiler %99.5 oranında azalacaktır.

Firewall

Firewall & DDos Koruma Yakında...

50 Gbit'e kadar gelen tüm saldırıları otomatik olarak sezgileyip gerekli önlemi alan servisimiz sayesinde artık kabuslar görmekten kurtulun. Hem sabit fiyatlı hemde ekonomik DDOS Firewall hizmetimizi deneyin.

Ip Adresi

Özel IP Adresi

SSL Sertifikası kullanacaksanız. E-ticaret siteniz varsa veya SEO gibi nedenlerle Özel Dedicated IP Adresi kullanmak istiyorsanız Aylık veya Yıllık sabit fiyat garantisi ile Özel IP adresi satın alabilirsiniz.

Anti Spam Servisi

Sunucu Destek Hizmeti

Kiralık Sunucu, Bulut Sunucu veya Sunucu Barındırma hizmetiniz için sürekli ve uzman desteğinemi ihtiyacınız var? Bu durumda sunucu destek paketi satın alarak olası sorunları bize devredin. Siz keyfinize bakın.


Limitsiz Hosting Altyapısı

15.000+ Müşteri, 7.000+ hosting, 10.000+ Domain . İşte hosting hizmetimizde öne çıkan bazı özellikler

Cloud Hosting Platformu
Sunucular anlık olarak takip edilmekte, beklenmedik yoğunlukların oluşması durumunda kaynak aktarımı yapılarak web sitelerinizin ve emaillerinizin kesintisiz bir şekilde çalışması sağlanır.
Türkçe Cpanel ve Linux
Linux Bayi Hosting paketlerimiz Dünyanın en çok tercih ettiği Ödüllü ve güvenilir Linux Kontrol Panel platformu Cpanel ile birlikte çalışmaktadır.

Türkçe Plesk ve Windows
Windows Bayi Hosting paketlerimiz ise kolay kullanıma sahip arayüzü ile kullanıcıların en çok tercih ettiği Windows tabanlı Plesk Panel ile birlikte çalışmaktadır.

Yedekli DNS Sunucular
Web sunucularımızdan ayrı olarak yapılandırılmış merkezi yedekli DNS altyapısı ile DNS sorunları nedeniyle site erişim problemleri ortadan kaldırılmıştır.
Ücretsiz yedekleme
Hosting.com.tr sunucuları haftalık olarak yedeklenir. Herhangi bir veri kaybında 1-7 gün arasında oluşturulmuş olan en son yedek ile siteniz tekrar aktif hale gelir.
Tek Tıkla Script Kurulumu
Wordpress, Joomla, Drupal ve benzeri onlarca hazır script son sürümleri ile kontrol panelinizde. Sadece bir kaç tık ile kolay script kurulumu yapabilirsiniz.
Anti Spam ve Anti Virüs Koruması
Tüm Bayi Hosting paketleri ücretsiz olarak Anti Virüs ve Anti Spam koruması altında çalışmaktadır.
Ücretsiz DNS
Dilerseniz ücretsiz DNS hizmetimizden online yönetim ile faydalanabilirsiniz.
7/24 Teknik Destek
Ticket sistemimiz ile 7/24 kesintisiz destek hizmeti alabilirsiniz.

 • Limitsiz Disk
 • Limitsiz Trafik
 • Limitsiz Mail
 • Limitsiz FTP
Başlangıç Fiyatı
1.39 $/ay
* 36 Aylık alımlarda geçerlidir.
 • 25 Domain
 • 25 GByte Disk
 • Limitsiz Trafik
 • Limitsiz Özellikler
Başlangıç Fiyatı
9.72 $/ay
* 36 Aylık alımlarda geçerlidir.
 • Dual Core CPU
 • 1024 Mbyte Ram
 • 40 Gbyte SSD
 • Limitsiz Trafik
Başlangıç Fiyatı
16.11 $/ay
* 36 Aylık alımlarda geçerlidir.