Domain Kampanyası! İlk yıl .com Domain Kayıt veya Transfer 8.95$ yerine 6.95$ alan adınızı kayıt etmek için Tıklayın

Diğer Sunduğumuz Servisler

SSL Sertifikalaru, Kurumsal Posta Servisi, Anti Spam, Firewall DDos Koruması, Saldırı Tespiti, Özel IP Adresi, Sunucu destek hizmetleri

Ürünleri İnceleyin

SSL Sertifikaları

SSL Sertifikaları

Sitelerinizi Emniyete Alın! Sunduğumuz uygun fiyatlı SSL Sertifikaları ile E-ticaret dahil bir çok alanda ziyaretçileriniz gizliliğini sağlayın. Bir çok farklı tür ve fiyat aralığında SSL Ürünlerini inceleyin.

Kurumsal Mail

Kurumsal E-posta Yakında...

Mail trafiği sizin için hayati bir önem taşıyorsa bu hizmet sayesinde Masaüstü, Dizüstü, Tablet ve telefonda eş zamanlı posta kullanabilirsiniz ve daha geniş depolama alanı sayesinde hiç bir ileteyi kaçırmazsınız.

Anti Spam Servisi

Anti Spam

Gelen kutunuzda her gün rahatsız edici düzeyde reklam ve tanıtım amaçlı iletilermi görüyorsunuz. Sunduğumuz ödüllü Antispam Gateway servisimiz ile spam iletiler %99.5 oranında azalacaktır.

Firewall

Firewall & DDos Koruma Yakında...

50 Gbit'e kadar gelen tüm saldırıları otomatik olarak sezgileyip gerekli önlemi alan servisimiz sayesinde artık kabuslar görmekten kurtulun. Hem sabit fiyatlı hemde ekonomik DDOS Firewall hizmetimizi deneyin.

Ip Adresi

Özel IP Adresi

SSL Sertifikası kullanacaksanız. E-ticaret siteniz varsa veya SEO gibi nedenlerle Özel Dedicated IP Adresi kullanmak istiyorsanız Aylık veya Yıllık sabit fiyat garantisi ile Özel IP adresi satın alabilirsiniz.

Anti Spam Servisi

Sunucu Destek Hizmeti

Kiralık Sunucu, Bulut Sunucu veya Sunucu Barındırma hizmetiniz için sürekli ve uzman desteğinemi ihtiyacınız var? Bu durumda sunucu destek paketi satın alarak olası sorunları bize devredin. Siz keyfinize bakın.


Limitsiz Web Hosting Altyapısı

15378+ Müşteri, 9968+ hosting, 20539+ Domain . İşte hosting hizmetimizde öne çıkan bazı özellikler

Ücretsiz SSL
Ücretsiz SSL hizmeti ile sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkarabilirsiniz. Google gibi arama motorları SSL hizmetini sıralama ölçütü olarak kullanır.
Cloud Hosting Platformu
Sunucular anlık olarak takip edilmekte, beklenmedik yoğunluklarda kaynak aktarımı yapılarak sitelerinizin ve emaillerinizin kesintisiz bir şekilde çalışması sağlanır.
Türkçe Cpanel ve Plesk
Limitsiz Hosting hizmetlerimize güç katmak için dünyada en yaygın ödüllü ve güvenilir Hosting Kontrol Panel yazılımları Cpanel ile Plesk'i tercih ediyoruz.
Sitenizi Ücretsiz Taşıyalım
Bir web sitesini, içeriği ve ayarları iki sunucu arasında aktarmak sizin için zahmetli ve uzun zaman alabilir. Sitenizi ücretsiz olarak taşıyarak bu süreci biz yönetiyoruz.
Yedekli DNS Sunucular
Web sunucularımızdan ayrı olarak yapılandırılmış merkezi yedekli DNS altyapısı ile DNS sorunları nedeniyle site erişim problemleri ortadan kaldırılmıştır.
Ücretsiz yedekleme
Hosting.com.tr sunucuları haftalık olarak yedeklenir. Herhangi bir veri kaybında 1-7 gün arasında oluşturulmuş olan en son yedek ile siteniz tekrar aktif hale gelir.
Tek Tıkla Script Kurulumu
Wordpress, Opencart, Laravel ve benzeri onlarca hazır script son sürümleri ile kontrol panelinizde. Sadece bir kaç tık ile kolay script kurulumu yapabilirsiniz.
AntiSpam ve Virüs Koruması
Tüm Hosting paketleri ücretsiz olarak AntiVirüs ve AntiSpam koruması altında çalışmaktadır. Eğer talep ederseniz profesyonel antispam hizmeti satın alabilirsiniz
7/24 Teknik Destek
444 85 56 numaları telefonumuzdan veya ticket sistemimiz ile 7/24 kesintisiz destek hizmeti alabilirsiniz.
 • Limitsiz Disk
 • Limitsiz Trafik
 • Limitsiz Mail
 • Ücretsiz SSL
Başlangıç Fiyatı
1.95$ 1.39$/ay
* Basic Paketi için 36 Aylık alımlarda geçerlidir.
 • 10 Domain
 • 10 GByte Disk
 • Limitsiz Trafik
 • Limitsiz Özellikler
Başlangıç Fiyatı
9.95$ 1.00$/ay
* İlk Ay geçerli fiyatı ifade etmektedir.
 • Dual Core CPU
 • 1024 Mbyte Ram
 • 40 Gbyte SSD
 • Limitsiz Trafik
Başlangıç Fiyatı
19.95 $ 9.99 $/ay
* ilk iki ay 50% indirimli fiyat.