G Suite İşinize Google'ın Gücünü Ekleyin

E-posta, takvim, chat, online döküman, sunumlar, tablolar, bulut depolama ve daha fazlası.

 • 30 GB E-posta Alanı
 • AntiSpam & Antivirüs Koruması
 • 30 GB Drive Bulut Depolama
 • Meet Görüntülü ve Sesli Konferans
 • Ekipler için Chat Mesajlaşma
 • Gelişmiş Anti-Spam & Anti-Virüs

Alan Adınıza Özel G Suite Hizmetinin Ayrıcalıklarını
Bugün Kullanmaya Başlayın

 • G Suite Basic E-posta Hizmeti

  Yüksek Kotalı E-posta İhtiyaçlarınıza Özel

 • gsuiteYüksek E-Posta Kota
 • gsuiteTüm Cihazlardan Erişim
 • gsuiteKullanıcı Başına Ücret
 • gsuiteÜcretsiz Online Araçlar
 • gsuiteKesintisiz E-posta Hizmeti
 • gsuiteGelişmiş Antispam
gsuite

Kusursuz G Suite E-Posta Hizmetinin Öne Çıkan Özellikleri

gsuite

Yüksek E-Posta Kotası

Hesabınıza tanımlı 30 GB e-posta kotası ile özgürce kullanın. Google tarafından güçlendirilen G Suite e-posta hizmetinde e-posta silme veya yedekleme derdiniz olmaz ve sınırlara takılmadan kullanırsınız.

gsuite

Kesintisiz E-posta Kullanımı

Google'ın sağladığı G Suite e-posta hizmetinde herhangi bir kesinti yaşanmadan özgürce e-posta gönderin. Sürekli olarak monitörlenen ve birden çok yedek altyapıya sahip G Suite hizmeti ile sorunsuz e-posta deneyimi yaşarsınız.

gsuite

7/24 Türkçe Teknik Destek

G Suite hizmetinin mükemmelliğini Hosting.com.tr'nin çözüm odaklı teknik destek ekibiyle birleştirdik. 7/24 kesintisiz ve Türkçe teknik destek ile sorun yaşamanız durumunda size bir telefon kadar yakınız. Böylece sorunsuz bir e-posta kullanımı sağlarsınız.

gsuite

Tüm Cihazdan Erişim

G Suite e-posta hizmetinizi ister telefondan, ister bilgisayarınızdan, ister tabletinizden, isterseniz de internete bağlı olduğunuz herhangi bir cihazdan kullanın. Cihazlar arası senkronizasyon ile hiçbir iletiyi kaybı olmadan e-posta kullanırsınız.

gsuite

Reklamsız G Suite Kullanımı

Reklamlar her zaman sinir bozucu ve dikkat dağıtıcıdır. G Suite e-posta hizmeti ile reklamların yarattığı sinir ve dikkat bozukluğunu yaşamazsınız. Sadece işinize odaklanarak e-posta kullanımı yaparsınız.

gsuite

Ücretsiz Google Drive Alanı

E-posta üzerinde dosya alışverişi çoğu kullanıcı için hayati değer taşımaktadır. Ancak tüm dosya boyutları e-posta ile göndermek için uygun değildir. Google'ın sunduğu Drive hizmeti ile dosyalarınızı yükleyerek güvenle paylaşım yapabilirsiniz.

gsuite

Alan Adınıza Özel E-Posta Hizmeti

G Suite e-posta hizmetinizi kendi kurumsal alan adınız ile kullanın. Markanıza ait alan adınız ile e-posta kullanımı yaparak insanlara güven sağlayabilir ve markanızın bilinirliğini arttırabilirsiniz. G Suite e-posta hizmetini alan adınız ile kolayca kullanırsınız.

gsuite

Gelişmiş AntiSpam ve Antivirüs

Google'ın sunduğu G Suite e-posta hizmeti çok gelişmiş bir antispam ve antivirüs özelliğine sahiptir. Kullanıcıların e-posta kullanımlarını koruma altına almak için ücretsiz sağlanan ek özellikler ile sorunsuz ve güvenli şekilde e-posta kullanırsınız.

gsuite

Ücretsiz Online Araçlar

Dökümanlar, tablolar, sunumlar, takvim kayıtları ve notlar. Tüm bu özellikler G Suite e-posta hizmetiniz ile ücretsiz olarak sunulur ve online olarak dünyanın her yerinden tüm bu servisleri ücretsiz ve kolayca kullanırsınız.

Neden G Suite E-Posta Hizmeti Kullanmalıyım?

gsuite

Aşina Olduğun
Gmail Arayüzünü Kullan

2004 yılında yani bundan tam 16 sene önce kullanıma başlayan Gmail, Kasım 2018 verilerine göre dünya üzerinde 1.8 milyar kullanıcıya sahip bir sistem. Aynı zamanda bu sistem 105 farklı dili desteklemektedir. Dünya üzerinde bu kadar popüler ve yaygın olan bir sistem herkes tarafından bilinir, tanınır ve kolayca kullanılabilir.

G Suite e-posta hizmetiniz ile standart olarak Gmail arayüzünü reklamsız bir şekilde kullanırsın. Gmail arayüzüne aşinalık, kolay kullanım ve kullanıcı dostu arayüzü ile tüm işlemlerinizi hızlıca ve güvenle sağlarsınız. Öte yandan Gmail arayüzünde hiçbir yapılandırma yapmanıza gerek kalmaz. Yapmanız gereken sadece mail adresinizi ve şifrenizi girmek olur. G Suite ile bildiğiniz Gmail arayüzünde e-posta kullanmak bu kadar basittir.

Kesintisiz E-posta Hizmetini
Dilediğin Gibi Kullan

Günümüzde e-posta kullanımı oldukça önemli bir noktaya ulaşmıştır. Artık birçok kişisel veya kurumsal işletme tüm işlemlerini, siparişlerini, toplantılarını ve ödeme bildirimlerini e-postalar üzerinden gerçekleştirmektedir. E-posta kullanımının ve öneminin bu derece artması beraberinde kesintisiz kullanım ve kesintisiz hizmet sağlayan servislere ihtiyacı doğurmuştur.

Google tarafından sağlanan G Suite e-posta hizmeti kapsamında yüksek kotalı, kesintisiz ve güvenli e-posta kullanımı yaparken, kullanım maliyetleri de miniminize edilir. G Suite e-posta hizmetinin sağladığı birçok ücretsiz servis de kolayca kullanılır.

gsuite
gsuite

Google'ın Gücünü
Hosting.com.tr'nin Kusursuz Desteğiyle Kullan

E-posta kullanımının yaygınlaşması nedeniyle e-posta her seviyedeki kullanıcılar için değişmez bir iletişim yolu oldu. Ancak kullanıcılar e-posta kullanımı hakkında yeterince bilgi sahibi olmayabilir. Ayrıca ihtiyaç duydukları zaman yardım alabilecekleri bir destek talep edebilirler. Desteğe ihtiyaç duydukları her an, her saat Hosting.com.tr'nin çözüm odaklı destek ekibinden yardım alabilirler.

G Suite her ne kadar kusursuz olsa da gerek e-posta kurulumu gerekse iletişim konularında Hosting.com.tr'nin çözüm odaklı ve profesyonel destek ekibinden yardım alın.

Ücretsiz Google Servisleriyle
Verimliliğini Arttır

G Suite e-posta hizmeti ile ücret olarak kullanabileceğiniz size özel takvim uygulaması ile toplantılarınızı, yapılacaklar listenizi günden güne sıralayabilir ve dilerseniz alarm kurabilirsiniz. Drive uygulaması ise önemli belgelerinize dünyanın her yerinden güvenle ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz veya dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Dökümanlar, tablolar ve sunular özelliği ile online döküman, maliyet tabloları, raporlar ve sunumlar oluşturabilirsiniz. İnternete bağlı olduğunuz her noktadan belgelerinize hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

G Suite e-posta hizmetinin sağladığı kolaylığın keyfini çıkartın. Ücretsiz olarak kullanımınıza sunulan hizmetleri güvenle kullanırken verimliliğinizi üst düzeye çıkartın.

gsuite
gsuite

30 GB Kapasite ile
E-Posta Hizmetini Gönül Rahatlığıyla Kullan

E-posta kullanımının giderek artması, kişi ve kurumların tüm işlemlerini e-postalar üzerinden yapmaya başlaması beraberinde yüksek kapasiteli e-posta hesaplarına ihtiyacı doğurdu. Yeterli kapasiteye sahip olmayan kullanıcılar ya e-posta hesaplarını silmek zorunda kaldı ya da güvensiz bir yerde yedeklemek durumunda kaldılar.

G Suite e-posta hizmeti kapsamında e-posta paketinizin toplamda 30 GB disk kapasitesi olur. 30 GB disk ile yaklaşık 6 milyon e-posta saklanabilir. G Suite e-posta hizmeti ile gönül rahatlığıyla e-posta kullanımı yapın.

G Suite Paketinin
Tüm Hizmetlerini Reklamsız Kullan

Günümüzde bir insan günde yaklaşık olarak 140 dakika reklama maruz kalmaktadır. Reklam satışların artması, ürün tanıtımı ve kampanya bildirimleri için oldukça önemli bir araçtır. Ancak reklamlar, e-posta gibi önemli konularda dikkat dağınıklığına ve odaklanamama gibi problemlere neden olabilir. Kullanıcılar e-posta kullanımlarında dikkatli ve odaklanmış şekilde sürdürmek isterler.

G Suite e-posta hizmeti ile iletilerinizi reklamsız şekilde kullanım sağlayın ve dikkatin dağılmasına izin vermeyin.

gsuite

Sıkça Sorulan Sorular

G Suite, Google firmasının ücretli olarak sunduğu hizmetlerin genel adıdır. G Suite araçları ile Google'ın tüm araçlarını premium özellikleriyle kullanabilirsiniz. Bu sayede tüm dosya, döküman ve sunumlarınıza online olarak her yerden erişebilirsiniz. Ek olarak bir alan adına sahipseniz, alan adınıza özel bir e-posta hesabı açabilirsiniz.

G Suit hizmetinizi yönetebilmeniz için buraya tıklayarak Google'ın hazırlamış olduğu bilgiseli görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak gmail.com veya outlook, thunderbird gibi istemcilere de kurulum yaparak kullanım yapabilirsiniz. 

Evet, firmanız için G Suit hizmetini ve beraberinde gelen tüm servisleri kullanabilirsiniz. Bu sayede firmanızın verimliliğini arttırabilirsiniz. 

G Suit ile standart Google servislerinde sunulmayan hizmetleri kullanım hakkına sahip olursunuz. Standart kullanıcıların aksine G Suit ile aşağıdaki hizmetleri kullanım hakkına sahip olursunuz. 

 • Alan adınıza özel e-posta kullanımı
 • Google Drive alanı
 • 7/24 telefon ve e-posta desteği
 • İş e-postaları için %99,9 oranında kesintisiz çalışma garantisi
 • İki adımlı kimlik doğrulama

gibi ekstra özellikler bulunmaktadır. 

G Suit hesabınızı bir e-posta hesabı için yapılandırmak istediğinizde aylık periyodu seçerseniz aylık maliyetiniz  6$ olmakta, yıllık seçim de ise aylık maliyet 5$ olmaktadır.

Evet, G Suit ile ister bireysel ister kurumsal kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal kullanımlar için güvenli, özel ve reklamsız e-posta kullanımı sağlanır. 

Sitemiz üzerinden sepete ekle butonuna tıklayarak almak istediğiniz e-posta hesabının sayısını ve domain adresinizi belirleyin. Sepete giderek ödemesini gerçekleştirin. Hosting.com.tr ile G Suit hizmetini satın almak bu kadar basit.

Evet, G Suit hizmetini bireysel olarak da kullanabilirsiniz. Bunun için bir firma olmanıza veya iş amaçlı bir kullanıma gerek yoktur. İster öğrenci ister bir profesyonel olun, G Suit hizmeti tam ihtiyacınız olan şeydir.  

G Suit hizmetinde bulunan ve kullanabileceğiniz özellikler listesi aşağıdaki gibidir:

 • Gmail
 • Takvim
 • Hangout Meet
 • Hangout Chat
 • Online Dökümanlar
 • Online Tablolar
 • Online Formlar
 • Online Slaytlar
 • Keep
 • Google Drive
 • Google Cloud Search
 • Work Insight

G Suit hizmetini kullanabilmek için sitemiz üzerinden G Suit hizmetini satın almanız yeterlidir. Size iletilen e-posta ile tüm adımlar ve yapmanız gerekenler açıklanmıştır. Ekstra bir yardıma ihtiyacınız olursa da satış temsilcisi arkadaşımıza bağlanarak sorununuzu çözebilirsiniz. 

G Suite hizmeti, direkt olarak Google sunucularında aktifleştirildiği için ne yazık ki iade işlemi gerçekleştirilememektedir. Bu nedenle satın alma gerçekleştirirken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. 

Çözüm Odaklı Destek

Çerezler Hakkında BilgilendirmeAlışveriş deneyiminizi geliştirmek ve hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Hosting.com.tr'yi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.
Tamam