SpamExperts

Mail Antispam

Profesyonel Mail AntiSpam hizmeti ile temiz ve güvenli bir e-posta artık hayal değil.

  • %99.9 Spam & Virüs içeren e-postaları engeller
  • Cryptolocker ve Fidye Yazılım saldırılarından korur
  • ETRN ile hiçbir e-postayı kaçırmazsınız
  • SpamExperts yönetim paneli ile tam kontrol sağlarsınız

2,49 14,42 /Ay *

Sepete Ekle

Mail Güvenlik Hizmeti ile İşinizi Tehlikeye Atmayın

Zararlı E-Postaları bilgisayarınıza ulaşmadan engeller. Spam, fidye yazılımı, zararlı içerik ve virüsleri tarar. Size temiz ve güvenli iletileri ulaştırır.

Mail Antispam

Size ulaşmadan engeller

Zararlı içeriklerin tamamını karantinada tutar. Eğer isterseniz karantinaya alınan e-mail içeriklerini görebilir, kişiye özel engellemeler yapabilir, tüm raporlamaları detaylı şekilde takip edebilirsiniz.
Ağınızı Korur

Ağınızı saldırılara karşı korur

Spam Experts, spam (istenmeyen posta), virüs, kimlik avı, zararlı yazılım ve saldırılara karşı korur. Ağınıza ulaşmadan ortadan kaldırmak için kendi kendine öğrenen akıllı teknolojileri uygular.
Güncel Tehtidleri Algılar

Yeni Tehtidleri hemen algılar

SpamExperts, güvenli veri toplama ve analizlerinde sürekli yenilikler uygular. Anında yeni girişimleri algılayıp zararlı içerikleri tespit eder. Yeni tehditlere karşı zamanında koruma sağlar.
Kesintisiz Mail Trafiği

E-posta devamlılığını sağlar

Eposta akışınıza ve hosting hizmetine yeni bir katman olarak eklenir. Böylece eğer hosting sunucusuna erişilemez ise, SpamExperts gelen epostayı sırada bekletir. Servisiniz düzeldiği zaman yerine ulaştırır.
Verimli Kaynaklar

Kaynak verimliliğini artırır

Eposta programınızın önünde çalışan SpamExperts sayesinde yüksek oranda email engellemesi sonucu kaynaklarınızın gereksiz kullanımı engellenir ve servislerinizin daha hızlı çalışmasını sağlar.
Verimli Çalışanlar

Çalışan verimliliğini artırır

Eposta akışınızın tam kontrolü ile, ve kullanıcıların kendi iş görevlerine tam olarak konsantre olmasını sağlayarak spam ile uğraşılırken kaybedilen zamanı ortadan kaldırır.

SpamExperts Kontrol Paneli. Basit & Yönetilebilir.

Sezgisel ve kendi kendine öğrenen akıllı teknolojisi sayesinde çok fazla ayar yapmanız gerekmez. Yönetmek istersenizde çok güçlü araçlarla birlikte gelir. Bu sayede hem profesyönel hemde bireysel kullanıcılar için Basit & Yönetilebilir bir arayüz sunar.

Antispam Web Tabanlı Yönetim Paneli

AntiSpam Paneli

Mail trafiğinizi gerçek zamanlı izleyebilir, belirsiz mesajları inceleyebilir, karantinaya alınan öğeleri görebilir ve yönetebilirsiniz.

Basit ve Hızlı kurulum, Kolay Entegrasyon

Kurulumu Basittir

Tüm mail trafiğinizi üzerine alır ve trafiği temizledikten sonra sunucunuza iletir. Yapmanız gereken tek şey MX kayıtlarınızı bize yönlendirmek.

Detaylı istatistikler

Detaylı İstatistik

Geriye dönük, gelen ve giden postaları, engellediği spam ve virüsleri, belirsiz mesajları ve kara listeye alınan iletilerin sayısını görebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Antispam Hizmeti istenmeyen postaların engellenmesi, filtre edilmesi için kullanılan yazılım ve donanım temelli bir servistir. Son yıllarda artan spam posta mesajlarını almanızı engelleyerek daha güvenli bir posta kutusu (mailbox) hizmeti almanızı sağladığı için çok faydalı bir servistir. Antispam ile istenmeyen maillere veda edebilirsiniz, global olarak güncellenen antispam ağıyla muhtemel tehditler size ulaşmadan engellenebilmektedir.

Antispam hizmeti mail sunucunuz ile size mail gönderen sunucuların arasında bir köprü gibi çalışmaktadır. Kısaca size gelecek iletiler önce yedekli AntiSpamGateway (Mail MTA) sunucumuza gelir, özel algoritmalar sayesinde spam mail içerikleri engellenirken temiz iletiler mail kutunuza teslim edilir. Bu hizmeti alarak ayrıca antispam programı satın almanıza bilgisayarlarınıza bir ek yazılım, antispam plugin vb kurmanıza gerek yoktur.

Antispam hizmeti akıllı algoritmalar sayesinde gerçekten istenmeyen mail olarak adlandırılan spam maillerin size ulaşmasını engeller ve mail iletişiminizin verimini artırır. Kaynaklarınızı verimli kullanmanızı sağlar, mail adresinizin kotasını gereksiz yere doldurmamış olursunuz. Spam iletilerin içerisinde bir çok tehlikeli bağlantı ve kimlik avı dolandırıcığılı yöntemi bulunabilir. Bu iletileri Antispam hizmetimiz ile engellenerek sizin daha güvende olmanız sağlanır.

Antispam hizmeti spam mail sayılabilecek iletileri engellediği gibi mail yöntemi ile bulaşan virüs, exploit, kimlik avı dolandırıcılığı, phishing, fidye yazılımları, Crypt.Locker, fatura dolandırıcılığı ve benzeri bir çok tehtidi büyük oranda engeller. Antispam ile spam mailleri engellerken virüslerden de korunmuş olursunuz.

Antispam hizmetimiz ile sağladığımız %100 inbox garantisi, gönderdiğiniz maillerin spam klasörüne düşmesi, iletilmemesi veya mail gönderimin başarılı gerçekleştirilememesi gibi istenmeyen durumuna son verecek bir uygulamadır. Antispam hizmetimiz ile gönderdiğiniz mailler karşı tarafa %100 ulaşır ve spam klasörüne asla düşmez. Antispam hizmetimiz ile güvenli ve %100 başarılı bir şekilde mail gönderimi yapabilirsiniz.

Hosting hizmetlerimize basit düzeyde antispam hizmeti mevcuttur ve ücretsizdir. Fakat her geçen gün artan ve değişen spam mail tehditine karşı profesyonel ve sürekli global olarak güncellenen bir antispam hizmeti ihtiyacı meydana gelmektedir. Ancak AntiSpam hizmetinin getirdiği faydanın yanında yıllık kullanım fiyatları oldukça makul sayılabilecek bir seviyededir.

Hayır. Antispam hizmetimizi kullanabilmek için herhangi bir yere herhangi bir dosya yüklemenize gerek yoktur. Antispam hizmeti hosting paketinizin Gateway kısmında çalışacaktır.

Hosting.com.tr adresimizde Antispam şiparişi vermenin üç farklı yolu vardır. 

1-) Yeni bir web hosting siparişi verirken süre seçim sayfasının altında bulunan "eklentiler" kısmında Antispam ve Antivirüs korumasını işaretleyerek satın alabilirsiniz.
2-) Hosting.com.tr web sitemizin müşteri panelinden ilgili hosting paketinizin "yönet" kısmına giriş yaptıktan sonra sol menüde "eklenti al" kısmından Antispam siparişi oluşturabilirsiniz
3-) Hosting.com.tr web sitemiz üzerinde https://www.hosting.com.tr/eposta/antispam/ linkinden Antispam siparişi oluşturabilirsiniz.

Çözüm Odaklı Destek