Bilgi Bankası

Bilinen sorunlar ve çözümleri için sürekli güncellediğimiz bilgi bankamıza hızlıca göz atabilirsiniz.

Tüm Kategoriler

ASP ve PHP CMS Sistemleri 6

Müşterilerimizin Wordpress, vBulletin, Joomla gibi kullandığı çeşitli hazır yazılımlarla ilgili çıkabilecek problemler ve bu problemleri nasıl çözebileceklerini anlattığımız makaleler bu kategoride bulunmaktadır.

Domain Tescil ve Transfer 7

Domain tescil etme,süresini uzatma, transfer işlemleri ile domain işlemlerinde çıkan sorunlar ve çözümlemeleri ele alan işlemler bu kategorimizde yer almaktadır.

Genel Hosting ve Ağ Konuları 9

Hostingler, Sunucular ve Ağ Sistemlerinin Çalışma Mantelitesini Oluşturan Konular Bu Kategorimizdedir.

Genel Sorunlar 3

Hosting,Sunucular,Domainler, Donanımsal Öğeler ve Yazılımlarda Yer Alan Genel Sorunları Ve Çözümlemelerini Bu Kategorimizde Bulabilirsiniz.

Kontrol Panel 18

Cpanel, Plesk Panel, Directadmin, ve başka kontrol panel problemleri, çözüm tavsiyeleri, Temel sorunlar ve güvenlik açıkları gibi yer alan konular bu kategorimizde mevcuttur.

Linux Sunucular 7

Linux çekirdeğine sahip olan, yaygın kullanılan Centos, Ubuntu ve Debian vb işletim sistemleri için bilinen problemleri ve çözümlemelerini bu kategorimizden bakabilirsiniz.

Mail Sorunları 7

Mail ile İlgili Alış-Veriş Problemleri, Mail istemcilerini ayarlama ve Maille İlgili Konuları Anlamak için Gerekli Bilgileri Bu Kategorimizden Bulabilirsiniz.

Network 2

Network'le ilgili Problemleri Ve Çözümlemeleri ve size yardımcı olucak her türlü Network bilgisi bu kategorimizde Mevcuttur.

Plesk Panel PHP Ayarları 16

Plesk Panel PHP Ayarlarının Anlatımını anlaşılabilir bir şekilde bu kategorimizde bulabilirsiniz.

Radyo ve TV Streaming 0

Radyo ve Televizyon Yayını, Windows Media veya Wowza Media Server, Shoutcast ile ilgili yaşanabilecek Problemler ve Çözümlemelerimizi bu kategorimizde bulabilirsiniz.

Satış Öncesi Destek 0

Hosting.com.tr Hizmetlerimizden Yararlanabilmenizi Kolaylaştıran Satış Öncesi Destek Kategorimizi İnceleyebilirsiniz.

Veritabanı ve Bilgi Yönetimi 2

MySQL, MsSQL veri tabanı problemleri, yedeğe alma veya geri yükleme ile ilgili konuların ipuçları bu kategorimizde mevcuttur.

Web Hosting 10

Web Hosting sisteminde genellikle yaşanan problemler ve çözümlemeleri bu kategorimizde bulabilirsiniz.

Windows Sunucular 0

Windows 2003, 2008 ve R2 serverler için bilinen problemlerin çözümlerini bu kategorimizde bulabilirsiniz.

En Popüler Makaleler

 SSH Kullanımı - Linux Sunucuya Bağlanma

SSH Nedir? SSH iki network cihazı arasında güvenlik kanalıyla veri değişimine izin veren bir network prokolüdür. Birincil olarak Linux ve unix...

 com.tr Domain Kaydı

.com.tr domainler belge olmadan ALINAMAZ!Belge olmadan sadece adınız ve soyadınızı içeren adsoyad.com.tr domainini alabilirsiniz.adsoyad.com.tr...

 iPhone Mail Kurulum Ayarları

Merhabalar,   Bu makalemizde size iOS 7 işletim sistemiz üzerinde iPhone marka cihazınıza hosting hizmetimizde kullanmakta olduğunuz e-posta...

 OpenCart Modül Yükleme Nasıl Yapılır?

Opencart açık kaynak kodlu bir e-ticaret sistemidir. Uyumlu birçok eklenti ve modül mevcuttur. Şimdi sırası ile modülün nasıl kurulduğunu...

 PHP Timezone Hatası ve Çözümü

PHP Warning: Unknown: It is not safe to rely on the system's timezone settings.Eğer siz de yukarıdaki gibi hata alıyorsanız bu makalemizi...