Icewarp Nedir, Bulut Tabanlı E-Posta Sunucusuna İhtiyacınız Var Mı?

Icewarp Nedir, Bulut Tabanlı E-Posta Sunucusuna İhtiyacınız Var Mı?
Hosting Fiyatları

E-posta iş hayatında en çok kullanılan iletişim yöntemlerinden biridir. Bu yüzden gün içindeki iletişiminizde kopukluk olmasını istemiyorsanız, en avantajlı e-posta hizmet sağlayıcısını seçmeniz gerekir. Outlook, Yandex, Gmail vb. bilinen popüler e-posta hizmet sağlayıcılarının birçok avantajı olsa da, verilerinizin Türkiye’de kalmasını istiyorsanız,  IceWarp e-posta sunucu çözümünü deneyebilirsiniz. 

2006 yılında”Merak Mail Server“olarak piyasaya çıkan IceWarp Mail Server, IceWarp Ltd. tarafından geliştirilmiş kurumsal bir e-posta ve ticari bir istemci tabanlı grup yazılımı sunucusudur.

Alan adına sahip e-posta’lar; paylaşılan takvimler, belge düzenleme, mesajlaşma ve ekip işbirliği için gelişmiş araçlar içerir. Hem Windows hem de Linux platformlarında çalışan IceWarp, bulutta veya yerel bir sunucuda da çalıştırılabilir.

IceWarp Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

E-posta iletişimi ve işbirliği çözümleri geliştirmek için küresel bir oyuncu olan IceWarp, yenilenmiş modern bir tasarıma ve yepyeni kullanışlı özelliklere sahiptir.

Peki IceWarp e-posta’nın avantajları nelerdir?

1. Kolay web arayüz

IceWarp, işletmeniz için e-posta, takvim, sohbet, çevrimiçi depolama vb. özelliklerini kolay bir web arayüzünde sunar. IceWarp, web tarayıcınız aracılığıyla istediğiniz zaman erişebileceğiniz modern ve sezgisel bir web arayüzü kullanarak iletişim ve işbirliğini entegre eder.

2. İşletim sistemlerine uyumluluk

Belirli bir işletim sistemine ihtiyaç duymadan hemen hemen her mobil cihazı destekler.

3. Hepsi bir arada çözümler

İşletmeler için hepsi bir arada e-posta ve işbirliği çözümleri sağlar. Yüksek üretkenlikli web uygulamaları yelpazesi, e-postalar, takvimler, çevrimiçi belge düzenleme, TeamChat, görüntülü arama ve çevrimiçi depolama ile işbirliğine yönelik uygulamaları içerir.

  • TeamChat’te entegrasyon
  • Outlook ile uyumlu
  • Gerçek zamanlı güvenlik
  • Yinelemeyi denetleyen SmartAttach
  • Kolayca e-posta oluşturma

4. Gelişmiş antispam & antivirüs koruma

Antivirüs çözümleri, filtreler ve 20’den fazla ek anti-spam teknolojisine sahip IceWarp E-posta Hizmeti, kesintisiz ve profesyonel bir hizmet almanıza yardımcı olacaktır.

5. Bulut depolama yönetimi

Ekibiniz için eksiksiz bir depolama çözümü sunar. Bulut depolama yönetimi ile belgeleri gerçek zamanlı düzenleyebilir, önizleme yapabilir, yazım denetimi sağlayabilir, hatta ekip arkadaşlarınızla sorunsuz şekilde paylaşım yapabilirsiniz.

6. Düşük maliyet

Düşük maliyetli ve şeffaf yazılım bakımı, IceWarp’ı her işletme için ideal çözüm haline getirir. IceWarp şu anda dünya çapında 40.000’den fazla kurulumda kullanılmaktadır.

7. 25’ten fazla formatta dışa aktarma

IceWarp sunucuyu 25’ten fazla popüler dosya formatına dönüştürmek için PST, MSG, EML, EMLX, TXT, MBOX, HTML, MHT, XPS, RTF, DOC, Windows Live Mail, ICS, vCard, CSV, PDF, Lotus Notes, Zimbra, Maildir, Thunderbird, OLM, Office 365, Outlook.com, Exchange Server, Gmail, G Suite, Yahoo, IMAP vb.25’ten fazla dosya kaydetme seçeneği sunar.

8. Kişilerinizi ve takvimlerinizi taşıma 

IceWarp sunucunuzda çok sayıda kişi varsa, IceWarp’ı adres defteri kişilerini ve takvimleri dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Kişileri dönüştürmek için vCard (.vcf biçimi) ve CSV biçimini seçebilir, takvimleri dışa aktarmak için ise ICS dosya biçimini seçebilirsiniz.

9. Seçilen verileri aktarma

IceWarp’ın belirli e-posta verilerini dönüştürme seçeneği vardır. Bu seçenek verileri tarih aralığına, saate, konuya vb. göre taşımanıza ve sıralamanıza yardımcı olacaktır.

10. Çıktıyı istenen konuma kaydetme

E-postaları IceWarp On-Premise posta sunucusundan veya IceWarp tarafından barındırılan e-posta’dan dönüştürdükten sonra, elde edilen verileri kullanıcı dostu bir konuma kaydedebilirsiniz.

11. %100 güvenli dönüştürme

IceWarp’ı diğer e-posta hizmetlerine aktardığınız süre boyunca tüm e-posta bilgilerinin bozulmadan kalmasını sağlar. IceWarp sunucu e-posta’larının geçişini tamamlamak için e-posta kimlik bilgilerini asla kaydetmez.

12. E-posta bileşenlerini korma

IceWarp tarafından barındırılan e-postaları başka platformlara aktarırken; satır içi görüntüleri, ekleri, konu, gönderen ve alıcı bilgilerini, görüntüleri vb. e-posta bileşenlerini korur.

13. Çok dilli araç sağlama

IceWarp web posta yedekleme aracı, çeşitli dillerde kullanıcılar için birden çok dilde mevcuttur. Yedekleme aracını İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca vb. dilde kullanmanıza olanak tanır. Kullanıcılar, IceWarp e-postalarını yedeklerken seçtikleri dilde kolayca yönetebilir

IceWarp sunucusu özetle, bir e-posta sunucusunda beklenen tüm iş ihtiyaçlarını sağlar; e-posta’yı, takvimi, kişileri, görevleri senkronize eder ve yerleşik anti-spam ve antivirüs koruması içerir. Eklentiler aracılığıyla, IM, metin mesajlaşma ve mobil cihaz desteği dahil olmak üzere entegre bir birleşik mesajlaşma ortamı sağlayacak şekilde yapılandırılabilir. IceWarp ekosistemi büyük kuruluşlar için ölçeklenebilir.

Yukarıda IceWarp ile ilgili bizmeniz gereken tüm detayları sizinle paylaştık. Aradığınız bulut tabanlı eposta sunucusunun IceWarp olduğunu düşünüyorsanız, domain ve hosting sektörünün önemli şirketlerinden biri olan Hosting.com.tr, IceWarp Cloud E-Mail paketleri ile size kurumsal e-posta’dan çok daha fazlasını sunar.

Türkiye lokasyonlu sunucularda IceWarp E-posta Hizmeti satın almak istediğinizde, Hosting.com.tr‘ye gelerek hemen hayalinizdeki profesyonel e-posta servisine kavuşabilir, uygun fiyatlar ve profesyonel yönetim desteğinden yararlanabilirsiniz.

Bu arada daha önce Icewarp kullanıysanız, yorum bölümünde bize yazın. İçeriğimizi geliştirmek için deneyimlerinizi ve önerilerinizi paylaşmayı unutmayın.

Domain Sorgulama