N11.com API servisleri, mağazaların işlemlerini, toplu halde kolayca yapabilmeleri için geliştirilmiştir. Mağaza sahipleri, API servisleri ile ürün girişlerini yapar, ürün bilgilerine ulaşıp güncelleme yapar, satış rakamlarına erişebilir ve kargo bilgilerini girebilir.

https://so.n11.com/ adresinden N11 satıcı panelinize giriş yapınız.

Hesabım –>  API Hesapları –> Yeni Hesap Oluştur menüsünden yeni bir API hesabı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz API hesabının şifresi N11’de kayıtlı olan mail adresinize mail ile iletilmektedir.

Mail adresinize gelen API Anahtar ve API Şifre bilgilerini, kopyala yapıştır yöntemi ile e-ticaret panelindeki sol menüden Entegrasyonlar –> Pazaryeri Entegrasyonu –>  N11 –> Bağlantı Ayarları kısmını doldurabilirsiniz.

E-ticaret panelinizdeki N11 bağlantı ayarlarınızı tamamlayabilmek için N11 panelinden bir “Teslimat Şablonu” oluşturmalısınız.

Hesabım –>  Teslimat Bilgileri –>  Yeni Şablon Ekleme alanından ilgili alanları doldurabilirsiniz. API Anahtar ve API şifresi e-ticaret paneline girildiği zaman sistem sizlerden “Teslimat Şablonunu” seçmenizi isteyecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir