444 85 56 

AntiSpam Hizmeti

SpamExperts ile güçlendirilmiş profesyönel düzeyde AntiSpam servisi ile temiz ve güvenli bir eposta artık hayal değil. Giden iletileri de inceler ve yüksek başarı düzeyinde alıcı tarafta inbox klasörüne düşürür.

Rahatsız Edici Reklam Tanıtım ve Zararlı İletilere Son!

Gelen kutunuzda her gün rahatsız edici düzeyde reklam ve tanıtım amaçlı iletiler mi görüyorsunuz?
Sunduğumuz ödüllü Antispam Gateway servisimiz ile spam iletiler %99.9 oranında azalacaktır.

SpamExpertsMailBox ÜcretSatın Al
Kurumsal100 49.95 $ /Yıl

Mail Güvenlik Hizmeti ile İşinizi Tehlikeye Atmayın

Zararlı emailleri bilgisayarınıza ulaşmadan engelleyin. Size gönderilen tüm e-mail içeriklerini spam, phishing saldırıları, zararlı yazılımlar ve virüsler için tararız. Size temiz ve güvenli postaları ulaştırırız. Bunun için bilgisayarınıza bir yazılım yüklemeniz gerekmez.

Size ulaşmadan engeller
Zararlı içeriklerin tamamını karantina hesabında tutarız. Eğer isterseniz karantinaya alınan e-mail içeriklerini görebilir, kişiye özel engellemeler yapabilir, tüm raporlamaları detaylı bir biçimde takip edebilirsiniz
Ağınızı saldırılara karşı korur
Spam Experts, spam (istenmeyen posta), virüs, kimlik avı, zararlı yazılım ve saldırılara karşı korur. Ağınıza ulaşmadan ortadan kaldırmak için kendi kendine öğrenen akıllı teknolojileri uygular.
Yeni Tehtidleri hemen algılar
Spamexperts, güvenli veri toplama ve analizlerinde sürekli yenilikler uygular. Anında yeni girişimleri algılayıp zararlı içerikleri tespit eder. Yeni tehditlere karşı zamanında koruma sağlar.
E-posta devamlılığını sağlar
Eposta akışınıza ve hosting hizmetine yeni bir katman olarak eklenir. Böylece eğer hosting sunucusuna erişilemez ise, Spamexperts gelen epostayı sırada bekletir. Servisiniz düzeldiği zaman yerine ulaştırır.
Kaynak verimliliğini artırır
Eposta programınızın önünde çalışan spamexperts sayesinde yüksek oranda email engellemesi sonucu kaynaklarınızın gereksiz kullanımı engellenir ve servislerinizin daha hızlı çalışmasını sağlar.
Çalışan verimliliğini artırır
Eposta akışınızın tam kontrolü ile, ve kullanıcıların kendi iş görevlerine tam olarak konsantre olmasını sağlayarak spam ile uğraşılırken kaybedilen zamanı ortadan kaldırır.

SpamExpert Kontrol Paneli. Basit & Yönetilebilir.

Sezgisel ve kendi kendine öğrenen akıllı teknolojisi sayesinde çok fazla ayar yapmanız gerekmez. Yönetmek istersenizde çok güçlü araçlarla birlikte gelir. Bu sayede hem profesyönel hemde bireysel kullanıcılar için Basit & Yönetilebilir bir arayüz sunar.

AntiSpam Paneli

Mail trafiğinizi gerçek zamanlı izleyebilir, belirsiz mesajları inceleyebilir, karantinaya alınan öğeleri görebilir ve yönetebilirsiniz.

Kurulumu Basittir

Tüm mail trafiğinizi üzerine alır ve trafiği temizledikten sonra sunucunuza iletir. Yapmanız gereken tek şey MX kayıtlarınızı bize yönlendirmek.

Detaylı İstatistik

Geriye dönük, gelen ve giden postaları, engellediği spam ve virüsleri, belirsiz mesajları ve kara listeye alınan iletilerin sayısını görebilirsiniz.