.COM Domain Kayıt veya Transfer 9.95$ yerine sadece 7.95$ - Alan adınızı kaydetmek için tıklayın!

AntiSpam Hizmeti

SpamExperts ile güçlendirilmiş profesyonel düzeyde AntiSpam servisi ile temiz ve güvenli bir e-posta artık hayal değil. Giden iletileri de inceler ve yüksek başarı düzeyinde alıcı tarafta inbox klasörüne düşürür.

Antispam Hizmeti Paketleri

Sunduğumuz ödüllü Antispam Gateway servisimiz ile spam iletiler %99.9 oranında azalacaktır.

SpamExpertsMailBox ÜcretSatın Al
Kurumsal100 49.95 $ /Yıl

Mail Güvenlik Hizmeti ile İşinizi Tehlikeye Atmayın

Zararlı emailleri bilgisayarınıza ulaşmadan engelleyin. Size gönderilen tüm e-mail içeriklerini spam, phishing saldırıları, zararlı yazılımlar ve virüsler için tararız. Size temiz ve güvenli postaları ulaştırırız. Bunun için bilgisayarınıza bir yazılım yüklemeniz gerekmez.

Size ulaşmadan engeller
Zararlı içeriklerin tamamını karantina hesabında tutarız. Eğer isterseniz karantinaya alınan e-mail içeriklerini görebilir, kişiye özel engellemeler yapabilir, tüm raporlamaları detaylı bir biçimde takip edebilirsiniz
Ağınızı saldırılara karşı korur
Spam Experts, spam (istenmeyen posta), virüs, kimlik avı, zararlı yazılım ve saldırılara karşı korur. Ağınıza ulaşmadan ortadan kaldırmak için kendi kendine öğrenen akıllı teknolojileri uygular.
Yeni Tehtidleri hemen algılar
Spamexperts, güvenli veri toplama ve analizlerinde sürekli yenilikler uygular. Anında yeni girişimleri algılayıp zararlı içerikleri tespit eder. Yeni tehditlere karşı zamanında koruma sağlar.
E-posta devamlılığını sağlar
Eposta akışınıza ve hosting hizmetine yeni bir katman olarak eklenir. Böylece eğer hosting sunucusuna erişilemez ise, Spamexperts gelen epostayı sırada bekletir. Servisiniz düzeldiği zaman yerine ulaştırır.
Kaynak verimliliğini artırır
Eposta programınızın önünde çalışan spamexperts sayesinde yüksek oranda email engellemesi sonucu kaynaklarınızın gereksiz kullanımı engellenir ve servislerinizin daha hızlı çalışmasını sağlar.
Çalışan verimliliğini artırır
Eposta akışınızın tam kontrolü ile, ve kullanıcıların kendi iş görevlerine tam olarak konsantre olmasını sağlayarak spam ile uğraşılırken kaybedilen zamanı ortadan kaldırır.

SpamExpert Kontrol Paneli. Basit & Yönetilebilir.

Sezgisel ve kendi kendine öğrenen akıllı teknolojisi sayesinde çok fazla ayar yapmanız gerekmez. Yönetmek istersenizde çok güçlü araçlarla birlikte gelir. Bu sayede hem profesyönel hemde bireysel kullanıcılar için Basit & Yönetilebilir bir arayüz sunar.

AntiSpam Paneli

Mail trafiğinizi gerçek zamanlı izleyebilir, belirsiz mesajları inceleyebilir, karantinaya alınan öğeleri görebilir ve yönetebilirsiniz.

Kurulumu Basittir

Tüm mail trafiğinizi üzerine alır ve trafiği temizledikten sonra sunucunuza iletir. Yapmanız gereken tek şey MX kayıtlarınızı bize yönlendirmek.

Detaylı İstatistik

Geriye dönük, gelen ve giden postaları, engellediği spam ve virüsleri, belirsiz mesajları ve kara listeye alınan iletilerin sayısını görebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

AntiSpam hizmetleri ile ilgili aklınıza takılan sorular ve cevapları

Antispam Hizmeti istenmeyen postaların engellenmesi, filtre edilmesi için kullanılan yazılım ve donanım temelli bir servistir. Son yıllarda artan spam posta mesajlarını almanızı engelleyerek daha güvenli bir posta kutusu (mailbox) hizmti almanızı sağladığı için çok faydalı bir servistir.

Bu hizmet mail sunucunuz ile size mail gönderen sunucuların arasında bir köprü gibi çalışmaktadır. Kısaca size gelecek iletiler önce yedekli AntiSpamGateway (Mail MTA) sunucumuza gelir, özel algoritmalar sayesinde spam mail içerikleri engellenirken temiz iletiler mail kutunuza teslim edilir. Bu hizmeti alarak ayrıca antispam programı satın almanıza bilgisayarlarınıza bir ek yazılım, antispam plugin vb kurmanıza gerek yoktur.

Antispam hizmeti akıllı algoritmalar sayesinde gerçekten gereksiz mailleri engeller ve mail iletişiminizin verimini artırır. Kaynaklarınızı verimli kullanmanızı sağlar, mail adresinizin kotasını gereksiz yere doldurmamış olursunuz. Spam iletilerin içerisinde bir çok tehlikeli bağlantı ve kimlik avı dolandırıcığılı yöntemi bulunabilir. Bu iletileri almayarak daha güvende olursunuz.

Hosting hizmetlerimize basit düzeyde antispam hizmeti dahil ve ücretsizdir. Fakat her geçen gün artan ve değişen tehtidlerden dolayı sürekli güncellenen, geliştirilen profesyonel bir servis olduğu için lisans maliyetleri mevcuttur. Getirdiği faydanın yanında yıllık kullanım fiyatları oldukça makul sayılabilecek bir seviyededir.

Bu hizmet spam iletileri engellediği gibi mail yöntemi ile bulaşan virüs, exploit, kimlik avı dolandırıcılığı, phishing, fidye yazılımları, Crypt.Locker, fatura dolandırıcılığı ve benzeri bir çok tehtidi büyük oranda engeller.